proml

Postrzelony forwarder

Dodano: 30.11.2021

Uszkodzone dwie szyby, fotel i joystick – to efekt postrzelenia forwardera. Do tego bardzo nietypowego zdarzenia doszło w ostatnich dniach w województwie mazowieckim.

 

 

Operatorzy zostawili na pewien czas forwarder i harwester przy leśnej drodze. Pojechali na posiłek. Po powrocie mieli kontynuować swoją pracę.

 

Na miejscu okazało się że przednia szyba forwardera… jest przestrzelona. Widać na niej dużą dziurę oraz mniejsze ślady po śrucie. Uszkodzony jest też fotel operatora, oraz joystick, który prawdopodobnie ucierpiał od uderzenia kawałkiem szyby wybitej przez pocisk. Pękła także tylna szyba.

 

 

Zdarzenie zostało zgłoszone na policję, która przeprowadziła już odpowiednie czynności na miejscu zdarzenia.

 

Maszyna jest w leasingu, ubezpieczona, trwa procedura związana z likwidacją szkody.

 

To prawdopodobnie pierwszy w Polsce przypadek postrzelenia maszyny leśnej.

 

Jeśli znasz podobne nietypowe zdarzenie związane z pracą w lesie prosimy o kontakt z redakcją portalu FIRMYLESNE.pl: info@firmylesne.pl

 

 

Bezpiecznej pracy!

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE
accessories for men and women by https://www.replicauhren.to/. https://de.wellreplicas.to/ rolex is one representative of superb watchmaking crafts. it.buywatches.is forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector. search top professional design of https://www.redditwatches.com from authentic online store. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss https://wherewatches.com.