bsp
WBleasing
Informacje

Cietrzewisko 2017

Dodano: 19.07.2017

Już w połowie sierpnia, w Koszęcinie odbędzie się ósma edycja Pikniku Leśno - Łowieckiego "Cietrzewisko". Nasz portal sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

 

 

Zmagania drwali i konkurs sygnalistów myśliwskich będą atrakcjami VIII Pikniku Leśno-Łowieckiego „Cietrzewisko”. Impreza odbędzie się 12–13 sierpnia br. w śląskim Koszęcinie. Organizatorem Pikniku Leśno-Łowieckiego „Cietrzewisko” jest Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny we współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach, Polskim Związkiem Łowieckim, Nadleśnictwem Koszęcin oraz Gmina Koszęcin.

 

Zawodnicy, startujący w zawodach drwali, będą zmagali się w kilku konkurencjach m.in. okrzesywaniu i sztafecie drwali. Dodatkowo odbędą się również zawody Stihl Timbersports, których wyniki zostaną ogłoszone w niedziele 13 sierpnia.

 

W ciągu całego Cietrzewiska zaplanowano pokazy rzeźby w drewnie, stoiska promocyjne i edukacyjne Lasów Państwowych, degustacje tradycyjnej kuchni myśliwskiej, wystawę z okazji 70-lecia koła łowieckiego „Dabrowa”, a także pamiątek i trofeów Klubu Kolekcjonera.

 

Będą również koncerty: „A to Polska właśnie” Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk, a także laureatów, trwającego podczas całej imprezy, Śląskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej. Patronat nad imprezą objęła GAZETA LEŚNA i portal FIRMYLESNE.pl.

 

 

 

Ulotka do wydrukowania dostępna jest tutaj: ULOTKA

 

Zobacz także nasz film z poprzedniej edycji:

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE