Farma
xleasing
Informacje

eROBOCZE SHOW w Dąbrowie Górniczej

Dodano: 04.04.2017

Już w tą sobotę na torze motocrossowym w Dąbrowie Górniczej odbędzie się kolejna edycja "eRobocze Show" - imprezy skierowanej do branży budowlanej i nie tylko.

POKAZY PRACY MASZYN – SHOW PROFESJONALISTÓW – IX BIG BAU MASTERS – MISTRZOWSKI CHWYT – EKSPLOATACJA, SERWIS, UTRZYMANIE SPRZĘTU – WYSTAWA MASZYN – PRELEKCJE BRANŻOWE – KONKURSY – ATRAKCJE

          

Serdecznie zapraszamy na eROBOCZE SHOW, które odbędzie się już 8 kwietnia 2017 r. na torze motocrossowym przy ulicy Zakawie w Dąbrowie Górniczej.

               

W programie imprezy szereg atrakcji: m.in. pokazy pracy maszyn na placu manewrowym, pokaz umiejętności najlepszych operatorów w kraju, czyli show z udziałem maszyn, wykonany przez eROBOCZE DEMO TEAM!

               

Podczas eROBOCZE SHOW odbędzie się także IX edycja konkursu BIG BAU MASTERS, z udziałem zawodników z całej Polski, a także konkurs MISTRZOWSKI CHWYT na maszynie przeładunkowej Sennebogen! Oprócz tego będzie można zobaczyć wystawę profesjonalnego sprzętu roboczego. Będzie można wypróbować własne możliwości na maszynach pod okiem specjalistów, Dostępne będą strefy serwisowe sprzętu oraz wyposażenia, rozmowy z serwisantami, doradztwo ekspertów, prelekcje branżowe i dużo doskonałej zabawy dla każdego!              

 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00. Udział jest bezpłatny!

               

Organizatorem wydarzenia jest portal eROBOCZE.pl we współpracy ze Stowarzyszeniem Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”.

 

 

Zapraszamy do Dąbrowy Górniczej, już 8 kwietnia!

 

Więcej informacji  szukajcie pod adresem:

www.erobocze.pl

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE