proml
Informacje

Import maszyn leśnych z Woodpecker

Dodano: 04.02.2021

Import używanej maszyny leśnej może okazać się dobrym rozwiązaniem, jeżeli szukamy oszczędności, ale zarazem chcemy albo musimy zainwestować w sprzęt.

 

 

Szukając odpowiedniej, używanej maszyny leśnej mamy kilka możliwości. Możemy przeglądać ogłoszenia od prywatnych właścicieli, zorganizować transport i przywieźć ją do siebie. Można także skorzystać z wybranej firmy, która wszystkie czynności wykona za nas – my musimy jedynie określić nasze potrzeby.

 

 

 

Taką firmą jest Woodpecker Europe, która jak jej sama nazwa wskazuje, zajmuje się importem używanych maszyn leśnych do krajów w całej Europie. Co więcej, dzięki zaufaniu i dużej liczbie klientów firma poszerzyła swoją działalność – zapewnia kompleksową obsługę od pierwszego etapu sprzedaży maszyny, poprzez wyszukiwanie najkorzystniejszych ofert, finansowanie i import do kraju.

 

Jeżeli klient nie posiada gotowego finansowania, firma oferuje współpracę z profesjonalnymi firmami. Pomogą one w doborze konkretnej oferty.

 

 

 

- Chcemy, aby każdy klient był tym najważniejszym, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udzielamy wszelkich informacji dotyczących kupowanej maszyny i transakcji. Dzięki temu stajemy się uczciwym partnerem dla przyszłych właścicieli maszyn leśnych oraz co za tym idzie w ich codziennej pracy, mówi Patryk Majchrzak, polski przedstawiciel Woodpecker Europe

 

- Celem naszej firmy jest odpowiednie dopasowanie najlepszego i najbardziej opłacalnego rozwiązania, przy wyborze konkretnej maszyny do pracy w lesie, dodaje Majchrzak.

 

 

 

A jaki jest klucz do sukcesu firmy importującej maszyny leśne?

 

Tutaj najważniejsze okazują się cechy i wartości, jakie człowiek chciałby otrzymywać w codziennym życiu. Wzajemny szacunek pomaga na każdym etapie sprzedaży oraz po udanej transakcji. Korzystając z wzorców skandynawskich Woodpecker wspomaga swoich klientów wiedzą i jest otwarty na kontakt z nimi.

Więcej zdjęć z części wybranych realizacji zakupu maszyn znajdziecie na profilu Woodpecker na Facebooku: https://www.facebook.com/WoodpeckerEurope

 

 

 

 

Artykuł promocyjny

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE