fortech serwis
Informacje

Kampinoski Park Narodowy zamknięty!

Dodano: 25.03.2020

Ważna informacja dla mieszkańców Warszawy i okolic Kampinoskiego Parku Narodowego - z dniem 26 marca cały teren KPN zostaje zamknięty do odwołania.

 

 

Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego informuje, że w związku z wprowadzeniem działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa SARS-CoV-2, z dniem 26.03.2020 r. cały obszar Kampinoskiego Parku Narodowego zostaje zamknięty.

 

Dotyczy to wszystkich turystów, osób uprawiających rekreację, dla celów edukacyjnych, sportowych, filmowania i fotografowania a także w celach zarobkowych.

 

Tym samym do odwołania obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania ze wszystkich szlaków turystycznych oraz ścieżek edukacyjnych.

 

Dyrekcja i obsługa Parku zdają sobie sprawę z dobroczynnych właściwości przebywania na świeżym powietrzu. Niestety zaobserwowana dużą koncentracja ludzi na terenie parku sprzyja rozprzestrzenianiu się epidemii, której zasięg należy ograniczyć.

 

Tekst zarządzenia: Zarządzenie nr 7_2020 dyrektora KPN

 

 

 

Więcej informacji dotyczących wpływu koronawirusa na branżę leśną znajdziesz w serwisie specjalnym - klikając w poniższy link:

KORONAWIRUS W LESIE - SERWIS SPECJALNY

http://firmylesne.pl/lista/informacje/pokaz/koronawirus_w_lesie_-_serwis_specjalny,4341

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE