oleje Klimowicz Neste
Informacje

Konferencja drogowa w Dobieszkowie

Dodano: 16.10.2018

Przedstawiciele Lasów Państwowych, dostawców technologii i maszyn drogowych oraz wykonawców projektów drogowych wezmą udział w konferencji „Drogi leśne – technologie i maszyny w praktyce”, organizowanej przez GAZETĘ LEŚNĄ.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 26 października 2018 r., w Dobieszkowie koło Strykowa. Będzie to już III edycja konferencji organizowanych przez naszą gazetę w ramach cyklu „Międzybranżowych Spotkań Ekspertów”.

 

Konferencja „Drogi leśne – technologie i maszyny w praktyce” będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm – dostawców sprzętu i technologii do budowy i utrzymania dróg leśnych.

 

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane maszyny i technologie oferowane przez Partnerów wydarzenia, firmy: BUSINESS SERVICE POLSKA, EWPA, GRILTEX, KOMPANIA LEŚNA, LHOIST, LOTOS ASFALT, OŚRODEK TECHNIKI LEŚNEJ W  JAROCINIE,  PIETRUCHA, UTECH, VIACON, VITTEX.

 

W sumie w konferencji weźmie udział 11 firm prezentujących swoje rozwiązania, maszyny i technologie dedykowane drogom leśnym.
Przewidziany jest rozbudowany merytorycznie program, obecni będą bowiem nie tylko dostawcy dróg tymczasowych i infrastruktury drogowej, lecz także dostawcy materiałów dla drogownictwa, nawierzchni, no i oczywiście maszyn.

 

W części seminaryjnej konferencji wykład „Drogi leśne na podbudowie drewnianej” wygłosi dr hab. inż. Grzegorz Trzciński z Katedry Użytkowania Lasu SGGW.

Z kolei Piotr Młynarczyk, naczelnik Wydziału Infrastruktury DGLP przedstawi „Kierunki rozwoju infrastruktury drogowej w Lasach Państwowych”.

W dalszej części konferencji Arkadiusz Kuliberda, naczelnik Wydziału Rozwoju i Innowacji RDLP w Łodzi przybliży problematykę drogownictwa leśnego na swoim terenie.

Nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i maszyn drogowych, a także pokazu maszyn na specjalnym poligonie obok sali konferencyjnej.

 

W trakcie całej konferencji można będzie zobaczyć wystawę maszyn przeznaczonych do drogownictwa leśnego.

 

Ostatnia edycja konferencji, zorganizowana także w Dobieszkowie w maju ub.r., spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w niej udział ponad 120 osób, w tym nadleśniczowie i kadra kierownicza oraz inżynieryjna nadleśnictw oraz RDLP i zakładów LP.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Kawa i posiłki są darmowe, konferencja zajmie tylko kilka godzin od 9.00 – 14.45. Dojazd do Dobieszkowa jest dogodny (kilka kilometrów od węzła autostradowego w Strykowie), po piątkowym spotkaniu każdy zdąży jeszcze na weekend do domu.

 

Zaproszeni są przedstawiciele Lasów Państwowych, samorządów, firm drogowych, branży budowlanej, inżynierowie drogowi.

 

Konferencja jest objęta honorowym patronatem Dariusza Pieniaka, Dyrektora RDLP w Łodzi.
Patronat medialny sprawuje portal FIRMYLESNE.pl.

 


 

Konferencja szkoleniowa pt. „Drogi leśne – technologie i maszyny w praktyce”.


Patronat honorowy: Dariusz Pieniak, Dyrektor RDLP w Łodzi
Termin: 26 października 2018 r. (piątek), godz. 9.00 – 14.45
Miejsce: Hotel Dobieszków, Dobieszków 70, 95-010 Stryków
Cel: przedstawienie, w teorii i podczas pokazu pracy maszyn, najnowszych technologii i maszyn do budowy i utrzymania dróg leśnych
Uczestnicy – dyrektorzy i naczelnicy jednostek LP, nadleśniczowie, specjaliści z zakresu drogownictwa leśnego z nadleśnictw i innych jednostek, dostawcy technologii i maszyn drogowych, wykonawcy leśnych projektów drogowych, samorządowcyProgram:

8.30      rejestracja, kawa

9.00      Otwarcie, Rafał Jajor, redaktor naczelny GAZETY LEŚNEJ

9.20      dr hab. inż. Grzegorz Trzciński, Katedra Użytkowania Lasu SGGW: „Drogi leśne na podbudowie drewnianej”

9.40      Piotr Młynarczyk, Naczelnik Wydziału Infrastruktury Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych: „Kierunki rozwoju infrastruktury drogowej w Lasach Państwowych”

10.00    Arkadiusz Kuliberda, Naczelnik Wydziału Infrastruktury Leśnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi: „Drogownictwo leśne na terenie RDLP w Łodzi”

10.20 – 11.05 Prezentacje najnowszych technologii i maszyn drogowych w sali konferencyjnej:

10.20    OTL JAROCIN, 10.35 LOTOS ASFALT, 10.50 VIACON

11.05     Przerwa na posiłek, zwiedzanie stoisk

11.25 – 13.25 Prezentacje technologii i maszyn drogowych w sali konferencyjnej:

11.25    UTECH, 11.40 LHOIST, 11.55 GRILTEX, 12.10 PIETRUCHA, 12.25 EWPA, 12.40 KOMPANIA LEŚNA, 12.55 VITTEX

13.10    Przerwa na posiłek, zwiedzanie stoisk

13.30 – 14.30 Pokaz pracy maszyn na specjalnym poligonie obok sali konferencyjnej:

13.30    OTL JAROCIN, 13.45 UTECH, 14.00 EWPA, 14.15 BUSINESS SERVICE POLSKA

14.30    Zakończenie konferencjiUdział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia do 22 października: koordynator konferencji Jarosław Harhura - tel. kom. 609 764 779, jarek.harhura@gazetalesna.pl

 

Nocleg dla zainteresowanych we własnym zakresie. Rezerwacja: Hotel Dobieszków, Dobieszków 70, 95-010 Stryków, Tel. 042 710 90 90, dobieszkow@hoteldobieszkow.com.pl

 

 

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE