bsp
WBleasing
Informacje

Lasy nie zerwą umowy z zulami, którzy pobili operatora Polsatu

Dodano: 07.08.2017

Jarosław Krawczyk, rzecznik RDLP w Białymstoku poinformował, że Lasy Państwowe nie zerwą umowy z konsorcjum wykonującym usługi na terenie Puszczy Białowieskiej, do którego należą dwaj mężczyźni, odpowiedzialni za pobicie operatora ekipy Polsatu.

 

 

Jak podaje Polsat, Nadleśnictwo podpisało umowę z konsorcjum na wykonywanie prac w Puszczy Białowieskiej. Nie ma możliwości rozwiązania umowy z konsorcjum, ponieważ umowa tego nie przewiduje. Jest to zatem sprawa wewnętrzna wspomnianiego konsorcjum.

 

Jak mówi Krawczyk w wywiadzie dla Polsatu - Z tego, co wiemy, osoba, która reprezentuje wszystkie zakłady usług leśnych, ma się porozumieć z tym konkretnym zakładem usług leśnych, który spowodował ten nieszczęśliwy i przykry wypadek. Jest to sprawa wewnątrz konsorcjum i nie ma podstaw, by nadleśnictwo zerwało umowę z konsorcjum. Musi być to załatwione wewnątrz konsorcjum.

 

Wspomniane konsorcjum składa się z 4 zakładów usług leśnych.

 

Napastnicy (ojciec i syn) pracowali w jednym z zakładów wchodzącym w skład konsorcjum. Zostali skazani na dwumiesięczny areszt, ze względu na sprzeczne zeznania.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę 5 sierpnia przed południem, kiedy ekipa telewizji Polsat News realizowała materiał w Puszczy Białowieskiej.

 

 

 

Źródło: polsatnews.pl

 

 

Komentarze (1)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Jarosław D... Dodano 09.08.2017

Cześć I Chwała Bohaterom....

Cześć I Chwała Bohaterom....

Dodaj odpowiedźX

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE