Kirdzik
xleasing
Informacje

Pomóżmy wydać książkę o drwalach

Dodano: 18.05.2017

Były już publikacje na temat mechaników, hydraulików, lekarzy, prawników (ci ostatni występują w prawie każdej książce!) Pisano już o malarzach, śpiewakach, nauczycielach… A czy czytaliście kiedykolwiek książkę o drwalu?

 

 

No właśnie… Teraz jest okazja, żeby to zmienić.

 

Pewnego dnia, w pewnych sprzyjających okolicznościach, pewna kobieta (Anna Radziejewska – bo tak brzmi jej imię i nazwisko) odważyła się napisać książkę traktującą o drwalach w ich naturalnym środowisku. Na kartach „Mojego męża drwala” – bo taki jest tytuł, autorka w zabawny sposób ukazuje codzienność życia z mężczyzną wykonującym ten zawód.Z każdą stroną coraz bardziej okazuje się, że „drwal” to nie tylko metoda zarobkowania, ale również „stan umysłu”.

 

Aktualnie, na portalu PolakPotrafi.pl trwa zbiórka funduszy, które zostaną przeznaczone na cele wydawnicze. Każdy, kto będzie chciał dorzucić swoją cegiełkę do powstania tej nietypowej książki, otrzyma od autorki – w ramach podziękowania – wybraną przez siebie nagrodę. A będzie w czym wybierać!Od niepublikowanych opowiadań o perypetiach leśnej Rodziny, przez zakładki do książek i wyroby z drewna, po przysmaki wykonane według przepisów męża [drwala] i propozycje spotkania w ciekawych okolicznościach.


Wieści „zza kulis” na stronie książki: www.facebook.com/mojmazdrwal, a dołączyć do akcji możecie za pośrednictwem strony https://polakpotrafi.pl/projekt/moj-maz-drwal

 

 

Książka „Mój mąż drwal” została objęta leśnym patronatem branżowym przez miesięcznik GAZETA LEŚNA oraz portal FIRMYLESNE.pl

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE