kramp
stihl
Informacje

Targi Las-Expo 2017 w Kielcach - relacja

Dodano: 22.03.2017

Prezentacje maszyn i urządzeń, ale również eventy, konferencje, spotkania z celebrytami to tylko niektóre z atrakcji Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS EXPO i targów techniki rolniczej AGROTECH.

 

 

Obie imprezy odbyły się w Targach Kielce 17-19 marca. Była to okazja do merytorycznych spotkań, konferencji, szkoleń branży leśnej i rolniczej.

 

Podczas kolejnej już 17. edycji LAS-EXPO nie zabrakło najważniejszych firm polskiej branży, między innymi tych specjalizujących się w wycince i obróbce drewna jak: ZM Jabłoński, Wood-Mizer, Wirex, Krpan, Avant , OTL Jarocin, Maszyny Leśne Jan Kłoda, Jar-Drew, Stihl, Makita, Husqvarna i wielu innych.

 

Zaprezentowano szeroką gamę narzędzi i maszyn, pracujących przy pozyskiwaniu drewna, jego transporcie i obróbce. Pojawiły się maszyny szkółkarskie, nowoczesne traki, piły, rębaki i rozdrabniacze, a także samochody do przeładunku drewna.Na targach obecne było również nasiennictwo, hodowla i użytkowanie lasu, zagadnienia gospodarki łowieckiej.

 

Wśród wystawców znalazły się firmy prezentujące nowoczesne środki ochrony lasu – między innymi ochrony przed szkodnikami oraz informatyczne systemy np. monitoringu i ochrony przeciwpożarowej.

 

Można było również zobaczyć wiele pracujących maszyn na terenie zewnętrznym tragów. W czasie LAS-EXPO wręczono tradycyjnie Złote Medale Targów Kielce, otrzymały je najlepsze firmy, urządzenia i maszyny obecne na tragach.

 

Atrakcją imprezy był również występy Zespołu Sygnalistów Myśliwskich.

 

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii klikając TUTAJ

 

 

MB

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE