husqvarna
Informacje

Targi Swedish Forestry Expo przeniesione

Dodano: 02.02.2021

Targi Swedish Forestry Expo, główny konkurent Elmii Wood miały się pierwotnie odbyć w Solvalla w czerwcu 2021 r. Plany pokrzyżowała jednak pandemia Covid-19.

 

 

- Od dawna pracowaliśmy nad przygotowaniami do targów, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowe i wspaniałe wrażenia. Koncepcja targów w Solvalla daje klientom możliwość kilkukrotnego odwiedzenia wystawców podczas jednej wizyty. Niestety, w związku z obecną sytuacją wywołaną pandemią Covid-19, jesteśmy zmuszeni do zmiany daty targów, mówi Anders Gustafson, dyrektor generalny Eco Log i prezes sekcji leśnej MaskinLeverantörerna, głównego organizatora targów.

 

"Aby stworzyć targi odpowiadające wysokim oczekiwaniom naszych gości, ważne jest dobre i dokładne planowanie. Zależy nam, aby nasi wystawcy mogli jak najlepiej sprostać wysokim standardom zwiedzających, dlatego postanowiliśmy nie przedłużać decyzji o datowaniu targów" - czytamy w komunikacie.

 

- Ta trudna sytuacja z pandemią Covid-19 wystawia na próbę wiele firm. W MaskinLeverantörerna w żadnym wypadku nie chcemy, aby ktokolwiek został dotknięty pandemią i wspólnie zdecydowaliśmy o przeniesieniu targów na kwiecień 2022 r. W całej tej sytuacji  jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej daty naszych targów i jesteśmy pewni, że nasi goście pragną wrócić do swoich normalnych sposobów interakcji z naszymi wystawcami. Obiecujemy, że w kwietniu 2022 r. damy z siebie 110%, mówi Björn Bäckström, dyrektor generalny MaskinLeverantörerna.

 

Swedish Forestry Expo

Kiedy: 28-30 kwietnia 2022 r.
Gdzie: Solvalla, Sztokholm, Szwecja

 

Przypomnijmy, że Tragi Elmia Wood również zostały przeniesione. Ich nowa data to 2-4 czerwca 2022 r.

 

 

 

Źródło: forestryexpo.se

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE