Farma
xleasing
Informacje

VI Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych

Dodano: 08.02.2017

Przedstawiciele branży biomasy wezmą udział w VI Forum Biomasy i Paliw Alternatywnych powermeetings.eu. Impreza odbędzie się w dniach 30 – 31 marca w Białymstoku.

 

 

Gospodarzem Honorowym spotkania jest Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. Segment Ciepło. 


Forum jest spotkaniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz uczestników rynku biomasy i odpadów na cele energetyczne. Łączy zarówno wartości merytoryczne, jak i możliwość spotkania się z szerokim gronem specjalistów z branży, co sprzyja wymianie wiedzy, doświadczeń oraz zacieśnianiu więzi i współpracy między nimi. Poprzednie edycje rokrocznie gromadziły blisko 300 uczestników.


Pierwszego dnia Forum prelekcje przygotują przedstawiciele najważniejszych urzędów, czołowych firm energetycznych i przetwarzania odpadów oraz dostawcy nowoczesnych rozwiązań.
W programie drugiego dnia wydarzenia zaplanowano zwiedzanie Elektrociepłowni Białystok – trzeciej co do wielkości w Polsce jednostce spalającej biomasę.


Do udziału w Forum zaproszeni są przedstawiciele najważniejszych urzędów regulujących rynek, jak również przedsiębiorstw z szeroko pojętej branży energetycznej m.in. elektrowni, elektrociepłowni, przedsiębiorstw energetyki cieplnej, przemysłowych odbiorców energii, dostawców i producentów biomasy i innych paliw alternatywnych, firm logistycznych, firm zajmujących się badaniem jakości oraz certyfikacją, budownictwem przemysłowym – budową nowych mocy wytwórczych, dostarczających technologie oraz firm inżynieryjnych i badawczych.

 

Więcej informacji na temat spotkania dostępnych jest na www.powermeetings.eu

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE