proml
Informacje

Walne zebranie w Ponsse

Dodano: 15.04.2019

Coroczne Walne Zebranie Ponsse Plc odbyło się w Vieremä, 3 kwietnia 2019 roku. Przyjęto wówczas sprawozdanie finansowe za rok 2018 oraz zwolniono z odpowiedzialności finansowej za ten okres dotychczasowych członków rady nadzorczej, a także dyrektora, wraz z prezesem spółki.

 

 

Na tym samym zebraniu potwierdzono liczbę osób zasiadających w radzie nadzorczej. Są nimi: Mammu Kaario, Matti Kylävainio, Juha Vanhainen, Janne Vidgrén, Juha Vidgrén i Jukka Vidgrén. Zostali oni ponownie wybrani na członków zarządu. Ich kadencja potrwa do kolejnego walnego zgromadzenia Ponsse Plc.

 

Na stronie internetowej fińskiej marki, w wiadomości prasowej pojawiła się także ciekawa informacja o wysokości zarobków rady nadzorczej. I tak: roczne wynagrodzenie Przewodniczącego Rady wynosi 48 000 EUR, wynagrodzenie wiceprzewodniczącego - 45 000 EUR oraz dla pozostałych członków – 38 000 EUR. Przewodniczącym na posiedzeniu Zarządu wybrany został Juha Vidgrén, a na wiceprzewodniczącego Mammu Kaario.

 

Premię od zysku za zeszły rok otrzyma również pozostały personel firmy w wysokości nie większej niż 95 EUR/miesiąc.

 

Protokół Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia jest dostępny do wglądu dla akcjonariuszy w Centrum Obsługi Klienta Ponsse Plc w Ponssentie 22, Vieremä, Finlandia oraz na stronie internetowej firmy.

 

 

Źródło: ponsse.com

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE