stihl
Rakowski
Informacje

Wyniki konkursu "Wygraj bilety na Elmię!"

Dodano: 16.05.2017

Elmia coraz bliżej, a my rozdajemy darmowe wejściówki na nią!

 

 

Aby zgarnąć darmową, podwójną wejściówkę na największe targi leśne na Świecie Elmia Wood, wystarczyło npisać, dlaczego chcielibyście otrzymać te bilety.

 

Spośród wielu nadesłanych odpowiedzi, nasze Kolegium Redaktorskie wybrało w tajnym głosowaniu te odpowiedzi, które naszym zdaniem zasłużyły na nagrodę.

Każdej wypowiedzi nadano numer, tak aby nikt z głosujących nie znał autora wypowiedzi.

 

Nagrodzone osoby to (w losowej kolejności):

 

Mateusz Mazurkiewicz:

Witam, dlaczego to ja miałbym wygrać akurat wejściówki na targi w Szwecji? Może dlatego że las to moje życie, praca, drugi dom. Mój tato przepracował w lesie ponad 40 lat, brat ma firme leśną ponad 15 lat, codzień spędzam ok 9-10 godzin w lesie zrywając drzewo. Dla mnie zwiedzenie w Szwecji targów to spełnienie jednego wielkiego marzenia.

(pisownia oryginalna)

 

 

Mateusz Szukała:

Od dziecka jestem związany z maszynami, wszystko zaczeło się od dziadka i pozostało po dziś dzień. Od jakiś pięciu lat pracuje w brańży leśnej i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Chciałbym się wybrać na Elmię Wood by zobaczyć to co mnie tak bardzo interesuje, a mianowicie maszyny, które nie jednego wprawiają w podziw i nie dowierzanie, poznać ciekawe osoby i spełnić swoje marzenie.

(pisownia oryginalna)

 

 

Bartosz Kołodyński:

Darz bór!
Od 27 lat zajmuję się prowadzeniem plantacji choinkowej, a lat mam...28! Więc moje życie to choinki, czasem sam zastanawiam sie czy nią nie jestem:D Ale! Czas na zmiany! Korzystając z programu "Mlody rolnik" chciałbym wznieść swoje gospodarswo rolno-lesne na nowocześniejszy pozniom poprzez zakup sprzętu, który zobaczę na Elmię. Apropo wznoszenia, bilety na samolot juz mam, brakuje tylko na targi... ;D Z lesnym pozdrowieniem dla calej firmylesne.pl !

(pisownia oryginalna)

 

 

Dziękujemy za tak licznie nadesłane odpowiedzi. Gratulujemy zwycięzcom i przypominamy że największe targi leśne na świecie - Elmia Wood już od 7 do 10 czerwca w szwedzkim lesie, niedaleko Jonkoping!

My też tam będziemy.

 

Kto nie będzie tam, niech śledzi naszą relację z targów!

 

Redakcja portalu firmylesne.pl

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE