proml
Informacje

XIX Targi Las-Expo w Kielcach

Dodano: 12.03.2019

Od 15 do 17 marca 2019 w Targach Kielce, będzie można się przekonać, że wystawa LAS-EXPO to dla branży leśnej nie tylko wydarzenie z piękną tradycją, ale również z potencjałem na biznes.

XIX Targi Przemysłu Drzwnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, odbywające się w Targach Kielce w tym samym czasie, co rolniczy Agrotech, gromadzą w pawilonach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym wielu zwiedzających.

 

Wystawę w ubiegłym roku odwiedzili nie tylko pracownicy zuli, ale także przedsiębiorcy poszukujący nowoczesnego zaopatrzenia dla leśnictwa.

 

Zakres branżowy targów obejmuje wszystko co potrzeba do prowadzenia nowoczesnej gospodarki leśnej: narzędzia, urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę przeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, także zagadnienia gospodarki łowieckiej.

 

Zapraszamy do Targów Kielce na LAS-EXPO  w dniach od 15 do 17 marca 2019.

 

Szukajcie naszego naszego stoiska - też tam będziemy! - Hala L, stoisko nr 41.

 

Dodatkowo zachęcamy do pobrania specjalnego wydania Redakcji GAZETY LEŚNEJ - "Gazety na Targi" - możecie ją znaleźć i pobrać poniżej w linku:

http://gazetalesna.pl/app/webroot/upload/userfiles/file/dodatek%20ekolas2019.pdf

 

W wydaniu znajdziecie podstawowe informacje na temat targów i wystaw, a także firm wystawiających się. Podane są także godziny otwarcia oraz ceny biletów.

 

Zapraszamy do klikania i pobierania Gazety na Targi!

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE