kramp
stihl
Informacje

XVII Targi Las-Expo 2017 w Kielcach

Dodano: 09.02.2017

Od 17 do 19 marca 2017 w Targach Kielce, będzie można się przekonać, że wystawa LAS-EXPO to dla branży leśnej nie tylko wydarzenie z piękną tradycją, ale również z potencjałem na biznes.

XVII Targi Przemysłu Drzwnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO, odbywające się w Targach Kielce w tym samym czasie, co rolniczy Agrotech, gromadzą w pawilonach wystawienniczych oraz na terenie zewnętrznym wielu zwiedzających.

 

Ubiegłoroczna ekspozycja firm należała do rekordowych pod względem ilości zgromadzonych maszyn i urządzeń oraz pod względem zwiedzających targi osób. Wystawę odwiedzili nie tylko pracownicy zuli, ale także przedsiębiorcy poszukujący nowoczesnego zaopatrzenia dla leśnictwa.

 

Zakres branżowy targów obejmuje wszystko co potrzeba do prowadzenia nowoczesnej gospodarki leśnej: narzędzia, urządzenia i maszyny do pozyskiwania, transportu i obróbki drewna, środki ochrony lasu przed szkodnikami, ochronę przeciwpożarową, szkółkarstwo, nasiennictwo, hodowlę i użytkowanie lasu, nowoczesne systemy informatyczne, mapy, także zagadnienia gospodarki łowieckiej.

 

Nie byłoby wystawy LAS-EXPO 2017 bez obecności Lasów Państwowych, czyli Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych oraz wielu nadleśnictw. To na ich stoiskach zwiedzający będą mogli się spotkać ze specjalistami i porozmawiać o gospodarce leśnej, odnowieniach, możliwości zakupu drewna oraz sadzonek drzew i krzewów leśnych.

 

Wszyscy miłośnicy muzyki myśliwskiej mogą liczyć na  popisy Zespołu Sygnalistów Myśliwskich, który od lat towarzyszy targom.

 

Zapraszamy do Targów Kielce na LAS-EXPO  w dniach od 17 do 19 marca 2017.

 

Szukajcie naszego naszego stoiska - też tam będziemy!

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE