ATG aragorn
Lasy Państwowe

Kontrowersyjne zatrudnienie w CILP

Dodano: 22.09.2021

Jak podaje portal onet.pl, Centrum Informacyjne Lasów Państwowych zatrudniło w swoich szeregach syna znanego wokalisty Disco Polo - Radosława Liszewskiego (lidera zespołu Weekend, wykonawcy piosenki pt. "Ona tańczy dla mnie").

 

 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie kilka zbiegów okoliczności związanych z tym faktem.

 

Po pierwsze - zatrudnienie Liszewskiego juniora zbiega się z koncertem, jaki zespół Weekend dał na przyjęciu weselnym Michała Gzowskiego, rzecznika prasowego Lasów Państwowych.

 

Po drugie - młody Liszewski nie posiada wykształcenia leśnego, co powinno go zdyskwalifikować jako kandydata do pracy w jednej z jednostek organizacyjnych LP. W swojej karierze pracował m.in. na myjni samochodowej.

 

- Pierwsze słyszę o czymś takim, nie interesuje mnie to. Syn mieszka w Warszawie, kończy studia i nawet nie wiedziałem, że znalazł pracę w Lasach — powiedział w rozmowie z Onetem lider zespołu Weekend.

 

Jak sprawę komentuje Gzowski?

- Syn pana Liszewskiego został zatrudniony na podstawie umowy cywilnoprawnej. Nie wiem jednak, kiedy dokładnie rozpoczął pracę w Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych. Może było to parę tygodni przed moim weselem, może parę tygodni później - powiedział rzecznik LP.

 

 

Źródło: onet.pl

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE