WBleasing
Lasy Państwowe

LP - zdalnie i na kwarantannie

Dodano: 31.03.2020

Ponad 30 osób z Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych trafiło na kwarantannę w związku z potwierdzeniem 15 marca zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników – naczelnika gabinetu dyrektora generalnego LP.

 

 

– Okres 14-dniowej kwarantanny w przypadku większości z nich już upłynął, ale tak czy inaczej ogromna większość pracowników DGLP (ponad 100 osób) pracuje – najdalej od 16 marca br. – zdalnie – poinformowało GAZETĘ LEŚNĄ biuro prasowe LP.

 

W sumie w całych Lasach Państwowych wg stanu na dzień 27 marca br. pracowało zdalnie 4991 osób (na ok. 26,3 tys. zatrudnionych). Liczba ta nie obejmuje pracowników, którzy w tym czasie przebywali na urlopach wypoczynkowych, rodzicielskich, zdrowotnych, na zwolnieniach chorobowych, zasiłkach itp.

 

Kwarantannie poddany został również sam dyrektor generalny Andrzej Konieczny, a także nadleśniczy Nadleśnictwa Lipusz, który uczestniczył w spotkaniu z przedstawicielami DGLP.

 

 

 

Więcej informacji dotyczących wpływu koronawirusa na branżę leśną znajdziesz w serwisie specjalnym - klikając w poniższy link:

KORONAWIRUS W LESIE - SERWIS SPECJALNY

http://firmylesne.pl/lista/informacje/pokaz/koronawirus_w_lesie_-_serwis_specjalny,4341

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE