WBleasing
Lasy Państwowe

RDLP w Katowicach z nowym dyrektorem

Dodano: 21.01.2019

14 stycznia, Andrzej Konieczny, dyrektor generalny Lasów Państwowych powołał Arkadiusza Wojciechowicza na dyrektora RDLP w Katowicach.

 

 

Dotychczas Wojciechowicz był zastępcą dyrektora ds. gospodarki leśnej RDLP we Wrocławiu.

 

Nowy dyrektor ma 47 lat i pochodzi z Opolszczyzny. Ukończył Technikum Leśne w Miliczu, jest absolwentem Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

 

Nowy dyrektor RDLP w Katowicach studiował także europeistykę, ukończył studia MBA oraz studia podyplomowe, m.in. z zakresu zarządzania projektami europejskimi.

 

Swoją karierę w Lasach Państwowych rozpoczął w Nadleśnictwie Bystrzyca Kłodzka jako stażysta. Później był adiunktem w Parku Narodowym Gór Stołowych, a następnie pracował w starostwie kłodzkim, gdzie zajmował się sprawami leśnictwa. Od 2000 r. pracował w biurze Regionalnej Dyrekcji LP we Wrocławiu, m.in. w Wydziale Organizacji, był także rzecznikiem prasowym.

 

Przez pięć lat pracował w prywatnym sektorze – jednej z firm przemysłu drzewnego, gdzie był dyrektorem zakładu. Po powrocie do LP, w RDLP we Wrocławiu był zatrudniony w wydziałach marketingu, później kontroli. Od trzech lat pełnił funkcję zastępcy dyrektora RDLP we Wrocławiu ds. gospodarki leśnej.

 
 
 
 
Źródło: lasy.gov.pl
fot. Sławomir Cichy
 
 
 
 
Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE