farma asfors
xleasing
Ogłoszenia

Operator z uprawnieniami szuka pracy/nauki[Szukam pracy]

Dodano: 08.11.2018

Dzień dobry.

Do tej pory miałem okazję pozyskiwać biomasę (gałęzie i konary) na sprzęcie TBM 81/10, chwilowo również na Timberjacku 1110.

Pracowałem również z rębakami firmy Doppstad.

Mieszkam w województwie łódzkim więc obecnie najchętniej podjąłbym pracę w tym województwie ale jeśli oferta będzie korzystna chętnie podejmę wyzwania w innych regionach Polski. 

Nie jestem mechanikiem, potrafię wymienić podstawowe elementy w maszynie oraz przeprowadzić prace konserwacyjne (węże, bezpieczniki, smary, oleje itp). Nie podejmę się grzebania w silnikach, elektryce, zaworach, rozdzielaczach itp. bez uprzedniego przeszkolenia na warsztacie/w terenie przez kompetentną osobę.

Standardowo posiadam uprawnienia II Ż UDT

Muszę od razu zastrzec że nie pracowałem przy zwykłej zrywce sortymentów. W związku z tym poszukuję również firmy która poświęci trochę czasu na nauczenie mnie podstaw w tej kwestii.

Niestety, jedyne czym mogę się zrewanżować to obietnica iż będę wypełniał powierzone zadania jak najsumienniej. Wiem że to niewiele, niestety w tej chwili mogę jedynie zaoferować swój zapał do pracy i nauki.

W razie dodatkowych pytań/chęci nawiązania współpracy prosiłbym o przesłanie ofert również drogą mailową gdyż czasem nie miewam telefonu pod ręką. 

Dziękuję i pozdrawiam.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE