oleje Klimowicz Neste
Technika leśna

Głowice SP dołączają do grupy Eco Log

Dodano: 10.12.2020

Wiosną tego roku ogłoszono połączenie Eco Log i Gremo. Teraz do grupy dołącza również SP Maskiner AB, który dla Eco Log jest ważną częścią długoterminowego planu rozwoju firmy.

 

 

Przez ostatnie dwa lata Eco Log realizował jasną strategię rozwoju, a Anders Gustafson, dyrektor generalny Eco Log, twierdzi, że dotychczasowe prace przebiegają zgodnie z planem.

 

- Wiele wydarzyło się w firmie Eco Log w stosunkowo krótkim czasie, w tym przejęcie spółki handlowej Eco Log Försäljning AB i fuzja z Gremo, co oznacza, że ​​mamy teraz najbardziej kompleksową ofertę forwarderów na rynku. Fuzja z SP poszerza nasz asortyment jeszcze bardziej, czyniąc Eco Log kompletnym dostawcą z kompleksowym produktem, który zaspokaja liczne i zróżnicowane potrzeby leśnictwa na całym świecie, mówi Anders Gustafson.

 

Połączenie z marką SP sprawi, że nowe harwestery Eco Log zostaną wyposażone w zoptymalizowane (dedykowane) głowice do swoich maszyn.

 

- Bardzo ekscytujące jest opracowywanie i śledzenie wyników na urządzeniu zoptymalizowanym pod kątem Eco Log. Jestem przekonany, że będzie to bardzo konkurencyjna kombinacja, mówi Anders Gustafson.

 

Jednocześnie produkcja istniejącego asortymentu SP będzie kontynuowana.

 

- Dziś oferujemy jednostki o wysokiej wydajności i jakości, których produkcję oczywiście będziemy kontynuować. Obecni klienci mogą mieć całkowitą pewność, że nasze produkty i marka SP pozostaną niezmienione i że w przyszłości będziemy mieli okazję jeszcze bardziej w nie zainwestować – mówi Martin Bredenfeldt.

 

 

 

Źródło: Eco Log

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE