ecotech las
Technika leśna

JAPA i KRPAN postawiły na SERAFIN P.U.H.

Dodano: 22.05.2020

Dwóch dużych producentów maszyn leśnych w Europie postawiło w Polsce na jednego przedstawiciela – Serafin P.U.H. z podkrakowskich Przybysławic.

 

 

Fińska JAPA – wiodąca marka profesjonalnych piło-łuparek oraz słoweński KARPAN, który od ponad 40 lat zajmuje się produkcją wciągarek, łuparek i innych maszyn leśnych wiedzą, że zaufanie Klientów oraz profesjonalna obsługa to podstawa udanej sprzedaży. Postawili na Serafin Maszyny – firmę, która jest jednym z największych graczy rynku maszyn w Polsce.

 

Początki

Przedsiębiorstwo powstało 15 lat temu, zatrudnia ponad czterdziestu pracowników. Ma duże doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu maszyn rolniczych, budowlanych, komunalnych i leśnych.

 

Początkowa działalność skupiała się na technologiach służących do transportu i przechowywania zbóż. Projektując kompletne linie dla przemysłu zbożowego i nasiennego, firma zdobyła zaufanie takich uznanych marek jak: Grupa Żywiec SA, Chemirol, Top Farms, Kombinat Rolny Kietrz, Biograin GmbH i wielu innych.

 

 

 

Przedstawiciel wielu marek

Serafin P.U.H. stopniowo poszerzał swoją działalność zdobywając zaufanie i wyłączność dystrybucji w Polsce wielu europejskich i światowych marek, m.in. producenta przegubowych ładowarek Avant, podnośników koszowych Leguan, myjek Dynaset, sprzętu ogrodniczego włoskich firm Grillo i R2 czy niemieckich chwytaków do układania kostki Hunklinger.

 

Jest również przedstawicielem na Europę Środkowowschodnią australijskiej firmy Digga zajmującej się produkcją napędów, wiertnic i koparek łańcuchowych. Do tego grona dołączyła w 2007 roku JAPA, a w 2020 KRPAN. Tym samym dział leśny Serafin Maszyny zdobył solidną pozycję na rynku.

 

 

Rozbudowany serwis

Od początku działalności Serafin, poza sprzedażą, oferował szeroko rozumianą opiekę posprzedażową. Wraz z rozwojem firmy i poszerzeniem oferty maszyn, pojawiła się konieczność rozbudowy działu serwisowego.

 

Dlatego w 2018 roku w Skale wybudowano imponujących rozmiarów halę, w której znajduje się magazyn i nowoczesny zakład produkcyjno-serwisowy. Tutaj przechowywane są części, przygotowywane zamówienia, dokonywane naprawy, czy produkowane podzespoły niektórych urządzeń.

 

- Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo i szkolenie z zakresu obsługi urządzeń. Przed zakupem maszyny każdy ma możliwość umówienia się ze specjalistą na prezentację wybranego modelu. Nasza oferta maszyn leśnych jest bardzo bogata, od flagowego produktu KRPANA, czyli wciągarek leśnych, przez przyczepy leśne z żurawiem, chwytaki i głowice ścinkowe, po urządzenia służące do obróbki i przechowywania drewna – piły tarczowe, łuparki i platformy ciągnikowe czy znane i cieszące się wysoką jakością piło-łuparki JAPA. Ogromna ilość maszyn znajduje się w naszym magazynie i jest dostępna od ręki, mówi Dariusz Kwiecień, specjalista działu maszyn leśnych.

 

- Bardzo sprawnie działa nasz serwis, posiadamy na stanie wszystkie części zamienne i eksploatacyjne, co znacznie skraca okres przestoju maszyny. Świadczymy również mobilne usługi serwisowe na terenie całego kraju. Dzięki temu Klienci mają pewność, co do ciągłości pracy zakupionych u nas maszyn, podsumowuje Kwiecień.

 

 

 

Artykuł promocyjny

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE