Farma
xleasing
Technika leśna

Merlo Seria X

Dodano: 29.03.2017

Dla tych, którzy potrzebują maszyn wielofunkcyjnych, niebojących się ciężkiej pracy, oferujących wysokie osiągi i prostych w obsłudze, firma Merlo przygotowała specjalne ciągniki osprzętu, serii X.

 

 

Są one przede wszystkim przeznaczone do użytku w lasach i terenach około leśnych. Szeroka gama osprzętu, duża widoczność w kabinie oraz prostota obsługi sprawiają, iż są to maszyny nadające się wprost do najcięższych zadań.

 

Maszyny Merlo serii X mogą być wyposażone w: podnośnik hydrauliczny z przodu i z tyłu, przedni WOM hydrauliczny, silniki 6-cylindrowe o mocy do 260 kW (350 KM) Tier IV Final, przekładnię hydrostatyczną sterowaną elektronicznie, stały napęd na cztery koła, skręt wszystkich czterech kół w trzech trybach jazdy, wygodną kabinę spełniającą wymogi norm Rops/Fops, szyby z zabezpieczeniem przed uszkodzeniem, instalację hydrauliczną z pompą Load-Sensing. Dodatkowo z tyłu mogą być zamontowane wciągarki hydrauliczne sterowane radiowo o udźwigu od 7 do 12 ton.

 

Wszystkie cztery koła napędowe są skrętne z hydraulicznym wspomaganiem. Występują cztery tryby skrętu (na przednie koła, skręt korygowany, skręt synchroniczny, oraz w opcji, tylko na koła tylne).

 

Zamontowany osprzęt, taki jak kosiarki do wykaszania i utrzymania pustych pasów zapobiegających rozprzestrzenianiu się pożarów, obszary przylegające do linii wysokiego napięcia i gazociągów, maszyny do wydobywania kłód w celu usunięcia korzeni roślin po ich wycięciu, rozdrabniacze do drewna przeznaczonego na biomasę, maszyny przygotowujące glebę i użyźniające teren, kosiarki wysięgnikowe do czyszczenia poboczy i do przycinania roślin znajdzie na pewno zastosowanie w pracach leśnych.

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE