stihl
inżynieria BHP
Technika leśna

Nowy Eco Log 550 T-PRO

Dodano: 31.08.2018

Tegoroczny koniec wakacji obfituje w premiery różnych nowości na rynku maszyn leśnych - zwłaszcza na targach FinnMetko w Finlandii. Kolejną nowością, którą Wam prezentujemy to harwester Eco Log 550 T-PRO, przystosowany zdaniem producenta do pracy w trzebieży.

 

 

Eco Log nowym modelem chciał zaprezentować maszynę do wykorzystania podczas trzebieży. Została ona wyposażona w sześciokołowe, niezależne od siebie podwozie, znane z poprzednich modeli tej marki. To dzięki temu zawieszeniu operator może dopasować środek ciężkości do swojej pracy, jak również wjechać w teren niedostępny dla innych maszyn.

 

Jednostką napędową jest tu silnik Volvo Penta D8 o mocy 160 kW / 218 KM. Parametry robocze tego silnika zostały zoptymalizowane pod kątem niezawodnego i oszczędnego zużycia paliwa podczas pracy w lesie.

 

Kabina z żurawiem posiada możliwość obrotu o 350 stopni. Moment podnoszenia wynosi 220 kNm.

 

Dostępne głowice harwesterów dla tego modelu to Log Max 3000T i 4000T.


- Uzupełniamy asortyment Eco Log o maszynę, o którą prosili nasi klienci. W tym nowym modelu zachowaliśmy wszystkie zalety modelu 550 i dodaliśmy do niego kilka nowych rozwiązań.Nowy harwester jest pierwszym z kilku wprowadzonych na rynek produktów, które zaplanowaliśmy na jesień. Mamy więcej ciekawostek, które poznacie wkrótce - mówi Anders Gustafson, dyrektor generalny Eco Log Sweden AB.

 

 

Dokładna specyfikacja dostępna pod linkiem:

https://ecologforestry.com/en/products/harvester-550-t-pro/

 

 

 

Źródło i fot. Eco Log

JH

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE