kramp
stihl
Technika leśna

Nowy podłokietnik Valtry

Dodano: 17.03.2017

Valtra rozszerza swoją czwartą generację serii S w górę poprzez wprowadzenie nowego flagowego modelu S394, który zostanie zaprezentowany w Paryżu podczas targów SIMA 2017.

 

 

Będzie on wyposażony w nowy, „rewolucyjny” podłokietnik sterujący. Zapewnia on operatorowi komfort i kontrolę na wysokim poziomie.

 

Valtra SmartTouch, który będzie dostępny we wszystkich modelach serii S czwartej generacji, pozwala na pełne dostosowanie przycisków i profili użytkowników, dzięki czemu seria S doskonale nadaje się do indywidualnych właścicieli gospodarstw i przedsiębiorców, jak również do klientów flotowych ze zmieniającymi się operatorami.

 

Dzięki zintegrowaniu ergonomicznego podłokietnika z wielofunkcyjną dźwignia jazdy, sterowaniem zaworami, sterowaniem tylnym TUZ i WOM, oraz dotykowym ekranem, nowy podłokietnik Valtra SmartTouch łączy wszystkie funkcje ciągnika w zasięgu ręki operatora.

 

Dźwignia jazdy z programowalnymi przyciskami pozwala operatorowi sterować maszyną bez podnoszenia ręki. Współpracuje ona z pionowym uchwytem, aby utrzymać naturalne położenie ręki operatora podczas sterowania prędkością jazdy przesuwając dźwignię do przodu lub do tyłu.

 

Czy to rewolucja? Postaramy się przekonać.

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE