fcc
obrol
Technika leśna

PSS – innowacyjna odzież ochronna do pracy w lesie

Dodano: 11.07.2019

Pochodząca z leżącego w Badenii – Wirtembergii Hirrlingen, marka PSS to synonim odzieży stworzonej przez profesjonalistów do pracy w lesie. Ich produkty są wytrzymałe, łatwe w pielęgnacji i produkowana w sposób ekologiczny.

 

 

We współpracy z doświadczonymi pracownikami leśnymi, odzież PSS została stworzona do noszenia w ekstremalnych warunkach i temperaturach z uwzględnieniem dynamiki ruchu w lesie.

 

Wynikiem są solidne i wytrzymałe, ale jednocześnie lekkie i oddychające materiały ze skutecznym systemem wentylacji, który zapewniają suwaki na tylnych częściach nogawek. Posiadają także wysoką odporność na rozerwanie, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie włókien Vectran.

 

PSS X-treme Air to spodnie z wkładką antyprzecięciową cut protection® - jest ona lekka, zapewnia większą swobodę ruchów i przepuszczalność materiału niż standardowe wkładki tego typu. W przedniej części nogawki aż do wysokości kolan oraz na łydkach zastosowana została wodoodporna tkanina, która chroni nogi przed wilgocią z zewnątrz. 

Zastosowane w newralgicznych miejscach oddychające materiały stretch gwarantują komfort noszenia przy pracy fizycznej i swobodę ruchów. Odblaski zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy, a siateczka z przodu, wszyta od środka gwarantuje optymalną temperaturę.

 

Spodnie PSS X-treme Air są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych – czerwonej ze wstawkami oraz pomarańczowo-szare. Cena: ok. 915 zł (dostępne w sklepie KOX Waldeck).

 

 

Źródło: waldeck.com.pl

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE