xleasing
Technika leśna

Schiltrac Eurotrans 6150 Agro

Dodano: 18.09.2017

Czy kojarzycie niemieckiego Mercedesa Unimog? Szwajcarzy nie chcieli być gorsi i mają swojego Schiltraca.

 

 

Schiltrac to maszyna uniwersalna. Z łatwością poradzi sobie w trudnym terenie, z zadaniami, których zwykły ciągnik może nie dać rady wykonać.

 

Model 6150 Agro dysponuje sześciocylindrowym silnikiem diesla, o mocy 129 kW i maksymalnym momencie obrotowym 750 Nm. Aby spełnić europejskie normy emisji spalin IV (Tier 4F), wyposażony został w filtr cząstek stałych.

 

Sterowanie odbywa się za pomocą multifunkcyjnych dżojstików.

 

Serwisowanie maszyny także starano się maksymalnie ułatwić. Ułatwia to uchylna kabina oraz fakt, że wszystkie punkty serwisowe zostały umieszczone po jednej stronie silnika. Zbiornik paliwa mieści 160 ropy oraz 20 litrów dodatku AdBlue.

 

Do Schiltraca możemy zamontować różnego rodzaju sprzęt napędzany z WOM, a także hydraulicznie. Umożliwia to pompa hydrauliczna, o wydajności 95 l/min. oraz dwa wyjścia WOM z przodu i z tyłu maszyny. Model 6150 można wyposażyć w osprzęt komunalny (np. jako pługo-solarka, cysterna z miotłą albo śmieciarka), rolniczy (kosiarka, z przyczepą samozaładunkową), transportową (przyczepa z kiprem), a nawet leśną (przyczepa z rębakiem).

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE