nokian
xleasing
Technika leśna

Silky Pruning Saw

Dodano: 24.04.2018

Silky Pruning Saw, model F180, to uniwersalna piła, którą wykorzystać można do wielu ogrodowych zadań, jak również tych leśnych oraz wygodnie przechowywać np. w skrzynce narzędziowej. Wyposażona w drobne zęby idealnie nadaje się do cięcia drewna sezonowanego takiego jak buk, dąb i drzewa owocowe.

 

 

Wersja F180 jest kompaktowa, lekka (150g) i wygodna. Można mieć ją zawsze pod ręką i wykorzystać np. w celu skrócenia gałęzi, które są zbyt grube dla nożyc do przycinania. Piłowanie za pomocą F180 praktycznie nie wymaga siły i jest możliwe nawet w gęsto zarośniętych terenach. Ta składana piła wyposażona jest w sztywne ostrze, które sprawia, że jest ona mocna.

 

Gdy nie używamy piły, ostrze możemy bardzo łatwo złożyć dzięki specjalnemu mechanizmowi blokującemu. Zęby wówczas są bezpiecznie zakryte, całkowicie schowane w rękojeści. Gdy piła jest potrzebna, można ją w prosty sposób rozłożyć za pomocą wycięcia w ostrzu, nawet mając na dłoniach rękawice. Wspomniany wcześniej mechanizm umożliwia blokadę ostrza w dwóch różnych pozycjach.

 

Wygodny uchwyt wykonany jest z polipropylenu i posiada gumową wkładkę, która pochłania wibracje. Wykonanie rękojeści gwarantuje dobrą przyczepność i stabilny chwyt.

 

Cena: 130 zł.

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE