stihl

Operator przygnieciony!

Dodano: 29.07.2020

Do tragicznego wypadku, w którym życie stracił 59-letni rolnik doszło 26 lipca br. w gminie Krasnobród na Zamojszczyźnie.

 

 

Z informacji podawanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie wynika, że śmiertelny wypadek miał miejsce w lesie pomiędzy miejscowościami Hutki i Malewszczyzna w gminie Krasnobród.

 

59-letni gospodarz z tej gminy pojechał po drewno do lasu. Po kilku godzinach pracy, prawdopodobnie przy wyciąganiu ściętego drewna, jego ciągnik zawiesił się na powalonym drzewie. Mężczyzna zadzwonił więc po pomoc do znajomego.

 

Kolega przyjechał we wskazane miejsce i piłą spalinową przeciął konar, który uniemożliwiał wyjazd ciągnikiem. Mężczyzna wracając do swojego samochodu nagle usłyszał huk. Kiedy wrócił na miejsce, zobaczył przewrócony na bok ciągnik, a pod nim leżącego 59-latka.

 

Mężczyzna próbował sam wyciągnąć poszkodowanego spod pojazdu, ale okazało się to niemożliwe. Wezwał więc na miejsce służby ratownicze. Strażacy wydobyli nieprzytomnego traktorzystę, ale lekarz pogotowia mógł już tylko stwierdzić jego zgon.

 

Okoliczności i szczegóły tego wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratora.

 

 

Źródło: farmer.pl

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE