proml ponsse

Odwiedź redakcję GAZETY LEŚNEJ!

Dodano: 02.03.2023

Wydawnictwo Lasmedia będzie miało swoje stoisko na Forest SHOW - zapraszamy do odwiedzin!

 

Przy stoisku organizatora, goście Forest SHOW będą mogli liczyć na szereg atrakcji. Niektóre z nich możecie pamiętać z poprzednich edycji - na przykład tradycyjnie odbędzie się konkurs Turbożuraw przeznaczony dla osób w każdym wieku. Nie znamy jeszcze szczegółów, ale wiadomo, że w konkurencji będzie można wygrać atrakcyjne upominki. Wydawnictwo Lasmedia jest też sponsorem zawodów Polish Forestry Challenge.

 

Poza tym, każdy może liczyć na bezpłatne porady prawnika przy stoisku GAZETY LEŚNEJ - mecenas Łukasz Bąk postara się pomóc osobom szukającym rozwiązania problemów trapiących ich działalność.

 

Każdy kto chce, może również odwiedzić terenową redakcję GAZETY LEŚNEJ. Masz pytania do autorów i redaktorów tekstów? A może chcesz nam opowiedzieć swoją historię, którą warto byłoby zamieścić na łamach czasopisma? Zapraszamy!

 

Na głównej Scenie Forest SHOW, o wyznaczonych godzinach, będą się odbywać ciekawe rozmowy branżowe. Podczas ostatniej edycji mieliśmy okazję wysłuchać między innymi rozmów z przedstawicielami Polskiego Związku Pracodawców Leśnych na temat przetargów, dyskusji z prawnikiem na temat skróconych terminów przetargowych czy z dyrektorem Technikum Leśnego w Tucholi na temat edukacji leśnej.

 

Wydawnictwo Lasmedia jest organizatorem Forest SHOW, a także wydawcą portalu firmylesne.pl i GAZETY LEŚNEJ. Przy stoisku będzie można też zobaczyć najnowsze wydanie Katalogu Maszyn Leśnych i zamówić prenumeratę GAZETY LEŚNEJ.

 

Pamiętajcie: 11 marca 2023 roku, Straszęcin koło Dębicy. Czekamy na Was! Wszystkie istotne informacje znajdziecie w notce głównej.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE