WBleasing
Informacje

EKO-LAS - XVII edycja targów już niebawem

Dodano: 02.06.2023

W dniach 7 - 9 września 2023 w Mostkach koło Świebodzina odbędą się XVII Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS.

 

W tym roku aż 150 wystawców zaprezentuje się na imponującej powierzchni 30 hektarów. Ścieżka zwiedzania stoisk będzie liczyć około 3 kilometrów, a najważniejszy punkt imprezy - pokazy pracy maszyn - odbędzie się na dwóch powierzchniach pokazowych po 10 000 metrów kwadratowych każda. 

 

 

Zwiedzający targi będą mogli zobaczyć maszyny i technologie wiodących marek. I nie chodzi tu jedynie o pozyskanie drewna: na liście wystawców znajdziemy także firmy oferujące usługi wspierające przemysł drzewny, działające w sektorach drzewnym, leśnym i w ochronie środowiska. 

 


"Targi Eko-Las są odpowiedzią na rosnącą potrzebę spotkania całej branży leśnej, która w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Powszechna informatyzacja, wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań i technologii wpłynęło na podwyższenie standardu i efektywności pracy osób z branży. Cieszy nas również rozwój polskich przedsiębiorstw, których oferta staje się konkurencyjna nie tylko w Polsce, ale i w Europie" – mówił Łukasz Rachubiński, dyrektor targów EKO-LAS.

 

 

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie www.ekolas.mtp.pl.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE