stihl
Informacje

II Kooperacyjna Giełda Przemysłu Drzewnego KOOPDREW

Dodano: 10.09.2014

15 września w Poznaniu odbędzie się II Giełda Pzemysłu Drzewnego.
Organizatorami są Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Lasy Państwowe.
Tak jak w roku poprzednim, będzie to nietypowe połączenie konferencji ze spotkaniem "wszystkich ze wszystkimi" w  stosunkowo luźnej formule.
Prezentacje rozpoczną informacje o regułach, które będą rządzić rynkiem drewna okrągłego w roku 2015 - to zadanie prelegentów z Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. To dla naszego przemysłu absolutnie zasadnicza sprawa. Uzupełnią ją informacje z szerszego świata - o europejskim tartacznictwie będzie mówił przedstawiciel European Organisation of the Sawmill Industry (EOS) - międzynarodowej organizacji zrzeszającej właśnie europejskie tartaki.
Następnie zostanie podjęty temat zasadniczy - gdzie szukać nowych rynków zbytu? Jak je zdobyć? Co może w tym pomóc? Na to ostatnie pytanie odpowiedź znajdzie się aż w trzech  referatach - jednym o możliwości rozszerzania rynku przez solidną promocję drewna jako materiału, drugim - mówiącym o nieznanych zapewne wielu z nas instrumentach wspomagania eksportu stworzonych przez Ministerstwo Gospodarki i trzecim - o możliwości zdobycia na ten cel pieniędzy z nowego rozdania funduszy europejskich.

W podsumowaniu tej części spotkania będzie mowa o szansach czekających na prawie zupełnie nieznanych nam rynkach: kazachstańskim, egipskim i indyjskim.
Druga część będzie poświęcona spotkaniom w formule B2B.

Po kliknięciu w poniższe linki dostępny jest formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy program konferencji.

Formularz zgłoszeniowy
Program


Źródło: PIGPD

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE