Kirdzik
Informacje

INTERFORST 2022 na najlepszej drodze

Dodano: 22.05.2022

 

Na dwa miesiące przed otwarciem, targi INTERFORST, które odbędą się od 17 do 20 lipca 2022 roku na terenach wystawowych w Monachium, zapowiadają się bardzo pozytywnie. Zbliżająca się edycja Wiodących Międzynarodowych Targów Leśnych oraz Technologii Leśnej INTERFORST jest zatem w stanie utrzymać rekordowy poziom z 2018 r. dzięki dużemu zainteresowaniu wystawców, imprezom naukowym i praktycznym pokazom specjalnym.

 

Petra Westphal, Dyrektor Wystawy INTERFORST, jest zadowolona, ​​że ​​„jesteśmy na dobrej drodze z liczbami i planowaniem. Widać oznaki wzrostu umiędzynarodowienia. W obecnych warunkach nawet to nie może być brane za pewnik i dowodzi, że branża będzie nadal potrzebować i wykorzystywać targi jako platformę w przyszłości.”

 

INTERFORST 2022 zajmie około 80 000 metrów kwadratowych – 11 000 metrów kwadratowych powierzchni w hali B6 oraz 69 000 metrów kwadratowych powierzchni zewnętrznej. W sumie spodziewanych jest około 450 wystawców i ponad 50 000 zwiedzających. „Podczas ostatnich targów INTERFORST”, wyjaśnia Westphal, „36 procent wystawców pochodziło z innych krajów. Naszym celem jest zwiększenie tego udziału do 40 procent”. Przyczyni się do tego również wybór Czech jako kraju partnerskiego INTERFORST: „Widzimy duży potencjał na rynku południowo-wschodniej Europy, zwłaszcza jeśli chodzi o odwiedzających”, wyjaśnia Westphal. „W związku z tym Republika Czeska zostanie uwzględniona we wszystkich pozycjach programu ramowego. Jeden z dwóch warsztatów, które organizujemy wspólnie z Niemieckim Towarzystwem Rolniczym (DLG), koncentruje się na Europie Południowo-Wschodniej”.

 

Kolejnym ważnym elementem targów INTERFORST są wydarzenia naukowe i praktyczne oraz pokazy specjalne. W 2022 r. tematy „Konwersja lasów / zmiana klimatu”, „Linie konserwacji i użytkowania lasów” oraz „Technologia leśna i cyfryzacja” będą w centrum uwagi w obszarze kongresu i forum.

 

Ponadto ponownie odbędzie się pokaz specjalny INTERFORST w hali B6 i na terenach zewnętrznych, zorganizowany przez Radę Nadzorczą Prac Leśnych i Techniki Leśnej (KWF), Stowarzyszenie Producentów Jakościowych Roślin Leśnych (EZG), Niemieckie Ustawowe Ubezpieczenie Wypadkowe (DGUV) i Ubezpieczenie Społeczne dla Rolnictwa, Leśnictwa i Ogrodnictwa (SVLFG). Specjalny pokaz, który ma na celu zaprezentowanie przyszłych trendów, zostanie po raz pierwszy uzupełniony przez DLG Leśną Arenę Treningową na terenie zewnętrznym.

 

Tymczasem zielona kanapa zostanie umieszczona w B6, która będzie wykorzystywana przez bawarskie Ministerstwo Żywności, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Bawarskie Zrzeszenie Właścicieli Lasów jako miejsce spotkań biznesu, nauki i polityki na wykłady i dyskusje.

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich specjalistów oraz zainteresowanych branżą leśnictwa do odwiedzenia targów w Monachium. Poważni przemysłowcy, wyspecjalizowani usługodawcy i eksperci z dziedziny ekonomii, nauki i polityki na jednym kompaktowym wydarzeniu – Bilety dostępne na stronie targów:
https://interforst.com/en/visitors/tickets/ticket-purchase-and-voucher-redemption/

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE