FPK JG
Informacje

Konferencja "Współpraca Lasy Państwowe – Przedsiębiorstwa Leśne"

Dodano: 14.11.2023

5 i 6 grudnia w Olsztynie odbędzie się konferencja Współpraca Lasy Państwowe – Przedsiębiorstwa Leśne – ocena i perspektywy na przyszłość.

 

Wydarzenie odbędzie się 5 i 6 grudnia w hotelu Omega w Olsztynie oraz w formie online. Organizatorami są Wydział Rolnictwa i Leśnictwa Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego, Polski Związek Pracodawców Leśnych i Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Olsztynie.

 

Program Konferencji jest dostępny tutaj.

 

Tematem konferencji będzie spór pomiędzy wykonawcami prac leśnych i Lasami Państwowymi. Organizatorzy pragną stworzyć niezależne pole do dyskusji, podczas której zaprezentowane będą aktualne badania nad sektorem usług leśnych, w tym również spoza granic Polski. Referaty przedstawią zarówno przedstawiciele LP, jak przedsiębirców leśnych. Tematy podzielono na obszary tematyczne: 

 

 

- Przetargi

- Bezpieczeństwo pracy

- Certyfikacja usług leśnych

- Model funkcjonowania sektora usług leśnych w przyszłości

 

Koszt udziału w konferencji to 250 złotych za osobę. W kwotę wliczone jest zakwaterowanie i sesja terenowa. Organizatorzy na swojej stronie internetowej podają wszelkie informacje związane z zapisami i płatnością. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić online

 

GAZETA LEŚNA i FIRMYLESNE.pl objęły patronat medialny nad wydarzeniem.

 

Konferencja jest realizowana w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki – Doskonała Nauka.

 

"Konferencja dofinansowana ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Doskonała Nauka – Wsparcie konferencji naukowych (Nr projektu DNK/SP/548886/2022, kwota dofinansowania 113 718,00 zł, całkowita wartość projektu 128.718,00 zł)"

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE