stihl 21 - 4
Informacje

Leśne konkursy z nagrodami

Dodano: 27.04.2022

Lasy Państwowe nie szczędzą środków na organizację PRowych konkursów.

  

Mimo rozpaczliwej sytuacji ekonomicznej i przeciągających się problemów z przetargami, PGL LP nie zapominają o podbijaniu serc społeczeństwa. Tym razem specjaliści od PR postawili na sport i rekreację oraz zdrową żywność prosto od... Kół Gospodyń Wiejskich.

 

 

Pierwszy z konkursów jest skierowany do wszystkich (ponad 14 tysięcy) polskich klubów sportowych. Przedmiotem jest ciekawy pomysł na zażywanie ruchu w połączeniu z korzystaniem z lasów, a nagroda dla wybranych projektów to 10 tysięcy złotych dofinansowania na realizację. Niby to nie dużo, ale w regulaminie dostępnym na stronie LP nie podano ograniczonej liczby laureatów.

 

 

Drugi konkurs również przewiduje nagrody pieniężne za promowanie korzystania z polskiej przyrody - tym razem Koła Gospodyń Wiejskich mają szansę na zdobycie 5000 złotych za opracowanie sposobu promowania zdrowej żywności naturalnego i lokalnego pochodzenia.

 

 

Obie akcje są ciekawe i mogą faktycznie skierować uwagę społeczeństwa na rozmaite możliwości korzystania z lasów, niemniej trudno nie zwrócić uwagi na dość wysoki koszt ich przeprowadzenia. Podczas konferencji prasowej MInister Edward Siarka wspominał o przeznaczeniu na samą akcję "sportową" 5 milionów złotych. Czyżby PGL LP zauważyło swoją szybko spadającą popularność?

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE