WBleasing
Informacje

Targi KWF w 2024 roku

Dodano: 14.05.2021

Miesiąc po odwołaniu 18. Edycji targów KWF z powodu pandemii koronawirusa, KWF ogłosiła 5 maja nowy termin targów – odbędą się one w dniach 19 - 22 czerwca 2024 roku w Schwarzenborn.

 

 

O odwołaniu Targów pisaliśmy tutaj:

http://firmylesne.pl/lista/informacje/pokaz/targi_kwf_jednak_przelozone,4734

 

Wraz z nową datą, po konsultacjach z partnerami i wystawcami, KWF powraca do wypróbowanego czteroletniego cyklu. Miejsce imprezy pozostaje niezmienne w Schwarzenborn. Zarezerwowane bilety na ten rok pozostaną ważne, tak samo, jak zamówione przez wystawców stanowiska.

 

- Zdecydowana większość wystawców opowiedziała się za tą datą i wyraziła chęć powrotu do pierwotnego czteroletniego cyklu. Odkładając KWF-EXPO na rok 2024 mamy szansę zaoferować wszystkim większe bezpieczeństwo. Reakcje na naszą decyzję również wyraźnie pokazują, jak ważne jest zorganizowanie konferencji KWF – wyjaśnia Bernhard Hauck, kierownik projektu.

 

- Chciałbym podziękować wszystkim, którzy aktywnie nas wspierają i nam towarzyszą. Jesteśmy zaskoczeni tak pozytywną i silną reakcją, cieszymy się z Waszego uznania i obdarzonym zaufaniem. W 2024 roku zorganizujemy razem nie tylko najbardziej obszerną, najlepszą i najbezpieczniejszą, ale także najdłuższą konferencję leśną wszechczasów, podsumował Hauck.

 

Kongres cyfrowy odbędzie się zgodnie z planem w dniach 21 – 25 czerwca 2021 roku.

 

Informacje o kongresie cyfrowym i formatach wydarzeń cyfrowych można znaleźć pod adresem:  https://kwf-tagung.net/

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE