Kirdzik
Lasy Państwowe

Drewno jest z lasu: LP dementują

Dodano: 09.12.2022

Lasy Państwowe opublikowały odpowiedź na zarzuty i zapowiedziały podjęcie "kroków prawnych".

 

O konkursie "Drewno jest z lasu" od pewnego czasu jest w mediach dość głośno. Na firmylesne.pl mogliście o tym przeczytać wcześniej: do kogo trafiła większość nagród w postaci dofinansowań, jak w związku z tym temat trafił na pierwsze strony poczytnych portali internetowych, i jak posłowie Magdalena Filikis, Katarzyna Osos oraz Piotr Borys sprawdzali problem u źródła. Teraz (aż miesiąc później!) przyszła pora na odpowiedź ze strony Lasów Państwowych.

 

Na stronie głównej LP znajdziemy oświadczenie dotyczące reportażu "Dary lasów", który ukazał się w programie  TVN "Czarno na białym". Jak informują leśnicy, informacje podawane w programie były nieprawdziwe, a intencją autorów reportażu była dyskredytacja przedsiębiorstwa PGL LP i "misji polskich leśników". Jednocześnie, jak czytamy w poscie, "Lasy Państwowe oświadczają, że przeciwko autorom reportażu zostaną podjęte odpowiednie kroki prawne".

 

Pełna treść oświadczenia jest oczywiście dostępna na stronie Lasów Państwowych. Organizacja zaprzecza w niej wszelkim przytoczonym wcześnieji zarzutom.

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE