Kirdzik
Lasy Państwowe

Lasy sponsorują po raz kolejny

Dodano: 17.04.2023

Jakie są smaki lasu? Tego i znacznie więcej dowiemy się z kolejnej produkcji sponsorowanej przez Lasy Państwowe.

 

Na antenie Telewizji Republika, o godzinie 9:40 w niedziele można zobaczyć odcinki serii "Smaki lasu" prowadzonej przez Karola Kusa, lidera grupy Taraka. W programie przygotowywane są potrawy - oczywiście pochodzenia naturalnego, prosto z lasu - przez prezentera odzianego w ubrania z logo sklepu internetowego Dobrezlasu.pl, należącego do Centrum Informacyjnego Lasów Państwowych. W programie promuje się też wydaną pod tym samym logo ksiąkę kucharską. 

 

Każdy odcinek zawiera nie tylko promowanie produktu, ale również krótką rozmowę z przedstawicielem Lasów Państwowych. Między innymi na łamach programu pojawił się już rzecznik prasowy LP, Michał Gzowski. 

 

To nie jedyny program na antenie Telewizji Republika sponsorowany przez Lasy Państwowe. Wcześniej telewidzowie mogli oglądać na przykład "Magazyn Wojskowy" czy "Zdrowy Ruch".

 

Lasy Państwowe sponsorują produkcje w prawicowych mediach nie od dziś. Wcześniej widzieliśmy już artykuły w Gościu Niedzielnym. Nie brakuje pieniędzy przeznaczanych na różnego rodzaju konkursy, takie jak głośny "Drewno jest z lasu", czy mniej kontrowersyjne "Natura od kuchni", czy "Sportowa natura". Przed końcem 2022 roku pisaliśmy też o sumach, jakie LP mają zamiar przeznaczyć na promocję. Tendencja jest na tyle oczywista, że jej zbadaniem zajęli się między innymi dziennikarze OKO.press, o czym też niedawno pisaliśmy.

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE