proml
Lasy Państwowe

Premia roczna w LP

Dodano: 20.01.2022

Józef Kubica, p.o. dyrektora generalnego Lasów Państwowych przyznał kolejną premię (tym razem roczną) dla pracowników LP. Nasz portal dotarł do listu przesłanego leśnikom.

 

 

Treść listu poniżej:

"Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Leśnicy,

 

     za nami 2021 rok. Z umiarkowanym optymizmem mogę podsumować, że to był dobry czas dla Lasów Państwowych. Mimo niesprzyjającej sytuacji gospodarczej wywołanej pandemią, utrzymaliśmy płynność finansową i sprawne działanie organizacji, z sukcesem realizując bardzo wiele dizałań.

 

     Ostatni rok pokazał nam, że pracując razem, jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszych chwilach, dostosowując nasze plany do aktualnych możliwości. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i pasję z jaką wykonujecie Państwo codzienne obowiązki. Zdaję sobie sprawę, że za każdym przygotowanym raportem, zestawieniem czy innym dokumentem podsumowującym miniony rok, stoi praca konkretnego pracownika. Utrzymanie stabilnej pozycji Lasów Państwowych nie byłoby możliwe bez konskewentnej i pełnej oddania pracy. 

 

     Doceniając efekty Państwa godnej pochwały postawy, pragnę poinformować, że za zgodą i w porozumieniu z Panem Edwardem Siarką, Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, podjąłem decyzję o wypłaceniu nagrody rocznej. 

 

     Jestem dobrej myśli, że 2022 rok pozwoli umocnić pozycję Lasów Państwowych jako silnej i jednolitej organizacji. Życzę Państwu i Państwa Bliskim, zdrowia, siły i pasji do realizowania ambitnych planów, jakie z pewnością powzięliście na najbliższy czas. 

 

Szczęść Boże, Darz Bór!

 

/----/ 

Józef Kubica

p.o. Dyrektora Generalnego
Lasów Państwowych"

 

 

To już trzecia premia (nie licząc podwyżki pensji, o której pisaliśmy tutaj) przyznana pracownikom Lasów Państwowych. Tym razem w liście nie została podana jej wysokość. Przypomnijmy: pozostałe premie - kwartalna - wynosiła dla każdego pracownika LP 2500 zł brutto (pisaliśmy o tym tutaj - klik) oraz po 3000 zł brutto (informowaliśmy o tym tutaj - klik).

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE