oleje Klimowicz Neste
Technika leśna

Nowe głowice Eco Log

Dodano: 13.07.2021

Marka Eco Log poszerza swoją ofertę, wprowadzając nową serię głowic harwesterowych, składającą się z czterech modeli.

 

 

Nowa seria głowic harwesterowych bazuje na solidnej i sprawdzonej technice SP Maskiner, która została dostosowana i zoptymalizowana do harwesterów Eco Log. Ponadto głowice harwesterowe Eco Log zostały wyposażone w opatentowany system Eco Log Saw Control, optymalizujący każde cięcie, niezależnie od warunków, gatunku drzewa i rodzaju ścinki.

 

- Nasze nowe głowice harwesterowe działają znakomicie, a reakcje klientów, którzy je wypróbowali, mówią nam, że są szybkie i dokładnie dokonują pomiaru długości. Podstawą projektów jest doświadczenie 40 lat rozwoju, jakości i wiedzy, którą posiadamy. Dzięki naszej nowej serii głowic harwesterowych przenosimy teraz wydajność na jeszcze wyższy poziom, mówi Anders Gustafson, dyrektor generalny Eco Log.

 

- Bardzo wierzymy w nasze nowe głowice harwesterowe i naprawdę wspaniale jest je zaprezentować na rynku wraz z systemem Eco Log Saw Control, jeszcze bardziej poszerzając naszą ofertę. Oczywiście nadal będziemy oferować głowice harwesterowe Log Max, jak dotychczas. Daje to klientom, którzy wybierają nasze maszyny, dostęp do bardzo szerokiej gamy produktów z wieloma opcjami, mówi Gustafson.

 

Seria głowic harwesterowych Eco Log składa się z czterech modeli:

- Eco Log 461 LF – szybka, lekka głowica harwesterowa, do zastosowań w trzebieżach,

- Eco Log 561 LF – wydajna, wszechstronna głowica harwesterowa, która radzi sobie z drzewostanami trzebieżowymi i małymi zrębami,

- Eco Log 661 LF – mocna i wydajna głowica harwesterowa do każdego rodzaju zrębów,

- Eco Log 761 LF – mocna i niezawodna głowica harwesterowa, do najcięższych zadań.

 

 

 

Źródło: Eco Log

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE