Agro Sieć TMC
Informacje

Pokazy w Bawarii

Dodano: 18.05.2023

Niemieckie Towarzystwo Rolnicze organizuje pokazy maszyn skierowane do małych i średnich firm w południowej części kraju.

 

16 i 17 września 2023 roku na terenie Bawarii odbędą się pokazy pod nazwą "DLG-PraxisSpot Forst" organizowane przez Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG). Jak mówiła koordynatorka projektu Johanna Pfeiffer, organizator skupi się na poruszaniu aktualnych problemów gospodarki leśnej i rolnej, a wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Inteligentne technologie leśne w lasach uprawnych". 

 

Jak czytamy na stronie organizatora, główną atrakcją wydarzenia będą "pokazy maszyn na żywo dla profesjonalistów z południowej części Niemiec". DLG postara się, by prezentacje były skupione na nowoczesnym podejściu do pracy i rozwiązaniach cyfrowych.

 

Wydarzenie będzie pierwszym w cyklu "PraxisSpot", ale na razie nie ma informacji na temat kolejnych dat i lokalizacji. Bardzo możliwe, że organizatorzy testują nowy format pokazów. Więcej informacji - w języku niemieckim i angielskim - można przeczytać na stronie organizatora.

 

Fot.: imago

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE