Stihl - promo
Goń złodzieja

Kradzież i dewastacja sprzętu

Dodano: 08.12.2021

W nocy z 30 listopada na 1 grudnia br. w miejscowości Henryków w województwie dolnośląskim doszło do kradzieży wyposażenia osprzętu maszyn leśnych połączona z ich dewastacją.  

Czytaj dalej »

Wyłudzili pieniądze oferując maszynę leśną

Dodano: 09.11.2021

Jak podała Magdalena Studniarek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach, skierniewicka policja odnotowała zgłoszenie dotyczące wyłudzeń pieniędzy metodą na zakup maszyny leśnej....

Czytaj dalej »

Podpalony ciągnik

Dodano: 26.04.2021

22.04. br w miejscowości Dłusko Gryfińskie (gm. Banie) doszło do pożaru ciągników leśnych. Było to najprawdopodobniej podpalenie.  

Czytaj dalej »

Skradziono ciągnik!

Dodano: 08.03.2021

Jedna z firm leśnych zgłosiła kradzież ciągnika marki Fendt z wciągarką Tajfun.  

Czytaj dalej »

Wandal niszczy maszyny leśne

Dodano: 01.07.2020

W powiecie bytowskim wykryto już kilka przypadków złośliwego zasypania silników maszyn leśnych piaskiem. Pierwszą ofiarą był przedsiębiorca z Pomyska Wielkiego w gminie Bytów, a teraz ucierpieli...

Czytaj dalej »

Policja odzyskała skradziony ciągnik

Dodano: 08.05.2020

3 maja br. na komendę policji w Tłuszczu trafiło zgłoszenie o kradzieży ciągnika z mulczerem o łącznej wartości 1,1 mln złotych. Maszynę udało się odzyskać, ale niestety uszkodzoną.  

Czytaj dalej »

Kradli drewno z lasów - tłumaczyli, że są grzybiarzami

Dodano: 30.04.2020

Leśnicy wraz z policjantami ujęli złodziei drewna w okolicach Witkowa (woj. Lubuskie). Oskarżeni tłumaczyli się, że tylko zbierają grzyby.  

Czytaj dalej »

Kradzież pilarek

Dodano: 08.01.2020

Po raz kolejny na jednym z portali społecznościowych pojawiła się informacja o kradzieży nowego sprzętu leśnego.  

Czytaj dalej »

Leśniczy w areszcie

Dodano: 12.09.2019

Na trzy miesiące trafił do aresztu leśniczy Nadleśnictw Limanowa podejrzewany o kradzież drewna i nielegalne posiadanie amunicji.  

Czytaj dalej »

Wandal zatrzymany

Dodano: 29.07.2019

Policjanci z Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej zatrzymali 25 lipca br. 28-letniego mężczyznę, który w połowie czerwca dokonał uszkodzenia specjalistycznych pojazdów do pracy w lesie.  

Czytaj dalej »


1 2 3 4 »
© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE
accessories for men and women by https://www.replicauhren.to/. https://de.wellreplicas.to/ rolex is one representative of superb watchmaking crafts. it.buywatches.is forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector. search top professional design of https://www.redditwatches.com from authentic online store. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss https://wherewatches.com.