WBleasing
Lasy Państwowe

Premia roczna w LP

Dodano: 20.01.2022

Józef Kubica, p.o. dyrektora generalnego Lasów Państwowych przyznał kolejną premię (tym razem roczną) dla pracowników LP. Nasz portal dotarł do listu przesłanego leśnikom.  

Czytaj dalej »

Środkowy palec od LP [aktualizacja]

Dodano: 18.01.2022

Już 70 przedsiębiorców leśnych z terenu RDLP w Gdańsku podpisało się pod apelem do Bartłomieja Obajtka, dyrektora tej dyrekcji. Oto treść apelu z dnia 12 stycznia br.:  

Czytaj dalej »

Ośrodek Transportu Leśnego w Gorzowie Wielkopolskim kupuje harwestera

Dodano: 13.01.2022

W sieci można odnaleźć informację z otwarcia ofert w przetargu pt. „Dostawa na rzecz Ośrodka Transportu Leśnego w Gorzowie Wielkopolskim nowej maszyny wielooperacyjnej typu harwester wraz z...

Czytaj dalej »

Podwyżki dla LP

Dodano: 05.01.2022

Pracownicy Lasów Państwowych zarobią więcej - taką decyzję podjął Józef Kubica, p.o. dyrektora generalnego LP.  

Czytaj dalej »

Nowak za Pieniaka w Łodzi

Dodano: 28.12.2021

Szymon Nowak został nowym dyrektorem RDLP w Łodzi.  

Czytaj dalej »

Kolejna premia w LP. 2021 rok z rekordowym zyskiem?

Dodano: 15.12.2021

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, pracownicy Lasów Państwowych otrzymują kolejną premię. Na konto każdego pracownika wpływa ok. 3000 zł brutto. Kosztuje to Lasy ok. 80 milionów złotych.  

Czytaj dalej »

Brygada pilarzy LP? - Program pilotażowy w nadleśnictwie

Dodano: 02.12.2021

Do naszej redakcji docierają głosy z terenu, że w jednym z nadleśnictw LP zatrudnią brygadę drwali - zadzwoniliśmy do nadleśniczego, aby sprawdzić te informacje.  

Czytaj dalej »

Nowa instrukcja

Dodano: 26.11.2021

W Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych ruszyły prace nad nową edycją Instrukcji Ochrony Lasu . Jest to dokument, na podstawie którego leśnicy prowadzą działania prognostyczne dotyczące...

Czytaj dalej »

Planowana destrukcja? - felieton z Gazety Leśnej 11/2021

Dodano: 08.11.2021

"Jak system jest zły, to lepiej go nie naprawiać, bo to przedłuża jego agonię. Niech upadnie, a na gruzach niech narodzi się nowe" – mówi dr inż. Włodzimierz Grzebieniowski.  

Czytaj dalej »

Kraków - spotkanie zulowców z kierownictwem RDLP

Dodano: 27.10.2021

22 października br. w Starym Sączu odbyło się spotkanie kierownictwa RDLP w Krakowie z przedsiębiorcami leśnymi świadczącymi usługi na terenie tej dyrekcji.  

Czytaj dalej »


1 2 3 4 5 ... »
© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE
accessories for men and women by https://www.replicauhren.to/. https://de.wellreplicas.to/ rolex is one representative of superb watchmaking crafts. it.buywatches.is forum second-hand industry is at the same time extremely popular during the world-wide sector. search top professional design of https://www.redditwatches.com from authentic online store. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss https://wherewatches.com.