prime leasing
Informacje

Maszyny używane na Konferencji dla zuli Forest SHOW w Borsku

Dodano: 22.02.2019

Na najbliższej Konferencji swoje maszyny do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach wystawi kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie leśnymi maszynami z drugiej ręki.

 

 

14. edycja Konferencja dla zuli Forest SHOW odbędzie się 2 marca 2019 r. na lotnisku w Borsku, między Kościerzyną a Czerskiem. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 16.00.

 

Konferencja dla zuli Forest SHOW to nie tylko wystawa i pokazy oraz testy maszyn nowych, ale także bogata oferta maszyn używanych.

 

Konferencja dla zuli Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym. Zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

 

Dodatkowo na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. Tym razem będą to m.in. przyczepa zrywkowa i kombajn do produkcji drewna kominkowego. Będzie też można przetestować samochody podczas jazd próbnych.

 

Maszyny są też dodatkowo prezentowane podczas pokazu w lesie odbywającego się w godzinach popołudniowych. Tym razem w naturalnych warunkach zobaczymy w pracy m.in. rozdrabniacze, sadzarki, harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

 

Na Konferencji dla zuli Forest SHOW zobaczymy także wystawę maszyn używanych, przygotowaną przez kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie sprzętem leśnym z drugiej ręki.

 

Będzie można liczyć na atrakcyjne ceny tych maszyn. Zaoszczędzić można też na transporcie, bo maszyny będą już dostarczone na miejsce imprezy do Borska.

 

 

 

Dodatkowymi atrakcjami najbliższej edycji Konferencji dla zuli Forest SHOW będą:

POLISH FORESTRY CHALLENGE - 5 edycja mistrzostw operatorów maszyn leśnych, leśni operatorzy będą rywalizowali na ciągnikach marki Valtra.

 

- Zapisz się bezpłatnie już teraz klikając TUTAJ!

 

Zostań Mistrzem! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale i atrakcyjne nagrody!

 

Na Konferencji dla zuli Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami i zabawami i animatorami. Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.

 

Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

 

Udział w Konferencji i w zawodach jest bezpłatny. Dla prenumeratorów GAZETY LEŚNEJ herbata GRATIS!

 
 

Dokładna data i adres konferencji:

 

Konferencja dla zuli Forest SHOW
2 marca 2019 r., godz. 9.00 - 16.00

Lotnisko Borsk (83-442 Borsk)

 

53°56'49.6"N 17°57'33.7"E (albo 53.947112 N, 17.959372 E)

 


 

 

Organizatorem Konferencji dla zuli Forest SHOW jest GAZETA LEŚNA, patronat medialny objął portal FIRMYLESNE.pl.

 

Patronat honorowy nad Konferencją objął Bartłomiej Obajtek - dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, a także Roman Brunke, Wójt Gminy Karsin.

 

 

W Borsku zaprezentują się (stan na dzień 22.02.2019 r.):

 

ADI Krzysztof Dwórznik, ADW, AGCO, Agro-Las, Arcon Polska, Bergerat Monnoyeur (CAT), Business Service Polska, BS Alternatory i Rozruszniki, FIRMYLESNE.pl, FORESTPOL Piotr Kirdzik, Forex Polska, Fortech Serwis, Fuchs Oil, GAZETA LEŚNA, GBG "Gołębiewski", Husqvarna - PHU Metalzbyt, Inżynieria BHP, JMK, KANIA WAŁCZ, Kompania Leśna, LKT, LZD Krtiny, Makita, Nokian Tyres, NORD Import-Eksport, Oleje Klimowicz, Oregon, OTL Jarocin, Pneumo-Auto-Części, Prime Leasing, Profesjonalne Maszyny Leśne, PUL Forest, Sadmasz, Saltus Serwis, Silvabud, Startlas, Stihl, TEX-STAR, Utech, Xleasing.

 

 

Czekamy na Was!


 

Bieżących informacji szukaj na stronie głównej portalu:

 

FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK, a także na: gazetalesna.pl

 

YOUTUBE ? zobacz filmy z poprzednich konferencji:

 

Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

Konferencja dla zuli w Dworze Myśliwskim Ustronie k. Kępna

 

 

 

 

Regulamin Konferencji dostępny TUTAJ

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE