lkt
Informacje

Targi Eko-Las - miejsce spotkań branżowych

Dodano: 24.07.2020

Jeśli jesteś profesjonalistą w branży leśnej spotkaj się z liderami rynku na Targach Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS między 11, a 13 września 2020 w Szklarni k. Janowa Lubelskiego. W dniach 11-12.09 Targi będą otwarte w godzinach 10:00 do 17:00, 13.09 od 10:00 do 16:00.

 

 

Niezmiennie od lat ważny jest biznesowy aspekt wydarzenia oraz stworzenie przestrzeni do nawiązania kontaktów handlowych. Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony polskich i zagranicznych firm, jako sprawdzone narzędzie promocji oraz nawiązywania kontaktów.

 

Do udziału w Targach zapraszane są firmy, które w swojej ofercie mają m.in. narzędzia, maszyny, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, środki ochrony lasu, pojazdy i środki łączności, odzież ochronną, instrumenty pomiarowe, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, a także oferujące wyroby z drewna.

 

Spotkajmy się już we wrześniu

Targi EKO-LAS poza źródłem wiedzy o produktach i nowościach, stanowią doskonałą okazję do poznania nowych pomysłów na bezpieczniejszą i bardziej wydajną pracę w lesie. Interesujące wystąpienia oraz seminaria w programie wydarzeń każdej edycji poruszają najbardziej aktualne tematy i motywują do rozmów i nawiązywania współpracy wśród fachowców.

 

 

Kup bilet na Targi już dziś na https://bit.ly/PRESS_KUP_BILET

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową

https://bit.ly/PRESS_WWW

 

lub wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/1286296355046302

 

 

 

 

Źródło: Materiały prasowe organizatora

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE