proml
Informacje

Zapraszamy na Forest SHOW do Grodziska Mazowieckiego!

Dodano: 21.11.2019

16. edycja Forest SHOW odbędzie się 7 marca 2020 r. przy samym zjeździe z autostrady A2 w Grodzisku Mazowieckim (ul. Logistyczna). Dojazd ze wszystkich stron kraju jest więc bardzo łatwy i szybki - z Poznania ok. 2,5 godz.,tak samo z Białegostoku, z Kujaw ok. 2 godzin i z Łodzi w mniej niż godzinę.

 

Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 17.00.

 

 

Impreza po raz drugi odbędzie się na Mazowszu. 

 

Dynamiczne pokazy

Forest SHOW to jedyna taka impreza, gdzie tak wiele maszyn leśnych jest prezentowanych w ruchu w jednym miejscu. Przez cały dzień można oglądać dynamiczne pokazy wielu maszyn, które prezentują się po kolei na placu manewrowym. Podczas pokazów przedstawiciele dilerów omówią właściwości każdej pracującej maszyny. Zobaczymy w ruchu m.in. harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innych.

 

Dodatkowo na placach testowych udostępnione są maszyny do testów. W poprzednich edycjach były to m.in. harwestery, forwardery, rębaki, skidery, przyczepy zrywkowe i kombajny do produkcji drewna kominkowego, a także samochody udostępnione do jazd próbnych.

 

 

 

Przez cały dzień będzie można zwiedzać wystawę maszyn leśnych. Na Forest SHOW zobaczymy pełną gamę maszyn, narzędzi i osprzętu do prac leśnych, od siekier i narzędzi ręcznych, poprzez pługi, sadzarki, rębaki, przyczepy leśne, ciągniki, skidery, forwardery, aż po największe harwestery z całym osprzętem. Będą też opony, oleje, akcesoria i części zamienne.

 

Forest SHOW to także bogata oferta maszyn używanych. W poprzednich edycjach swoje maszyny do bezpośredniej sprzedaży w atrakcyjnych cenach wystawiało kilka firm wyspecjalizowanych w obrocie leśnymi maszynami z drugiej ręki.

 

Zainteresowani będą mogi także skorzystać z bezpłatnych, profesjonalnych porad prawnika. Masz kłopot z nadleśnictwem lub podwykonawcą? Zapytaj o pomoc!

 

 

 
Ostra rywalizacja - zawody operatorów maszyn leśnych

POLISH FORESTRY CHALLENGE to mistrzostwa operatorów maszyn leśnych, które od kilku lat odbywają się podczas Forest SHOW.

 

Dotychczas odbyły się już zawody na skiderach (rok 2017 - Borsk), dwukrotnie na forwarderach (2017 - Przasnysz, 2019 - Legnica), dwukrotnie na przyczepach zrywkowych (2017 - Koszęcin i 2018 - Połaniec) oraz na ciągnikach rolniczych (2019 – Borsk).

 

 

Podczas 7 edycji POLISH FORESTRY CHALLENGE w Grodzisku Mazowieckim leśni operatorzy będą mierzyli się w kolejnej zręcznościowej konkurencji wymagającej kunsztu od operatora. Będzie to doskonała okazja, by przetestować maszyny. Celem zawodów jest też propagowanie nowych technologii i bezpiecznych sposobów pracy maszynami.

 

 

Kto tym razem zdobędzie tytuł?

 A może Ty jesteś operatorem maszyny leśnej i chciałbyś spróbować swoich sił w starciu z konkurencją?

 

 

Zawody Polish Forestry Challenge są właśnie dla Ciebie!

 

Udział w zawodach Polish Forestry Challenge jest BEZPŁATNY. Zapisy na konkurs za pomocą formularza internetowego, maila i telefonicznie ogłosimy w późniejszym terminie w osobnym artykule.

 

 

Zostań Mistrzem! Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy specjalne medale i atrakcyjne nagrody!

 

 

Strefa dzieci

Na Forest SHOW nie zabraknie również konkursów dla zgromadzonej publiczności, a dla najmłodszych przewidujemy specjalnie wydzieloną STREFĘ DZIECI, z grami i zabawami i animatorami.

Na miejscu dostępny będzie także CATERING - po przeżyciach, wielu rozmowach i emocjach będzie można skorzystać z usług firmy cateringowej i kupić ciepły posiłek.

Dla wszystkich chętnych rozpalimy też OGNISKO, przy którym będzie można upiec sobie kiełbaskę.

 

 

Udział w wydarzeniu i w zawodach jest BEZPŁATNY.

 
 

Dokładna data i adres imprezy:

 

Forest SHOW

7 marca 2020 r., godz. 9.00 - 17.00

ulica Logistyczna, 05-825 Grodzisk Mazowiecki (w pobliżu zjazdu z autostrady A2)

 

52°08'23.4"N 20°36'18.3"E

 (albo google maps: 52.139842, 20.605080)

 


 

Organizatorem Forest SHOW jest wydawnictwo Lasmedia, wydawca miesięcznika GAZETA LEŚNA oraz portalu FIRMYLESNE.pl.

 

 

Czekamy na Was!


 

Bieżących informacji szukaj na stronie głównej portalu:

FIRMYLESNE.pl oraz FACEBOOK, a także na: gazetalesna.pl

 

YOUTUBE – zobacz filmy z poprzednich konferencji:

Forest SHOW w Legnicy

Konferencja dla zuli w Koszęcinie

Rekordowa Konferencja dla zuli w Borsku

 

 

 

REGULAMIN FOREST SHOW 

 

 

Redakcja

 

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE