oleje Klimowicz Neste

Dwa wypadki podczas wycinki

Dodano: 13.09.2018

10 i 11 września br. doszło do dwóch tragicznych wypadków. W miejscowości Barchnowy, niedaleko Starogardu Gdańskiego (RDLP w Gdańsku), oraz we wsi Stójło na Lubelszczyźnie (RDLP w Lublinie) zginęli dwaj mężczyźni.

 

 

W pierwszym przypadku, w Barchnowach mężczyznę podczas wykonywania wycinki przygniotło drzewo.

 

- Po godzinie 12.00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące śmierci 50-latka, który pracował przy wycince drzew - mówi asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim.

 

Na Lubelszczyźnie zaś, 10 września br. po godzinie 15 policjanci z Krasnegostawu otrzymali zgłoszenie o wypadku przy wycince drzewa w lesie położonym w miejscowości Stójło w gminie Sienica Różana.

 

Jak ustalili policjanci 79-letni mężczyzna około godz. 10:00 pojechał do lasu ciągnikiem z przyczepą w celu ścięcia drzewa.

 

Po południu jego syn zaniepokojony faktem, iż ojciec nie wraca, pojechał w miejsce wycinki. Tam obok przyczepy ciągnikowej znalazł swojego ojca, który miał obrażenia głowy i nie dawał oznak życia.

 

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Niestety pomimo podjętej reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować.

 

 

 

 

Źródło: starogardgdanski.naszemiasto.pl, lublin112.pl.

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE