oleje Klimowicz Neste
Technika leśna

Biodegradowalne oleje Orlen Oil

Dodano: 30.06.2021

ORLEN OIL ma w ofercie oleje biodegradowalne, które powstały w oparciu o oleje estrowe lub roślinne. Znajdują one zastosowanie głównie w gospodarce leśnej m.in. w parkach narodowych, krajobrazowych i rezerwatach przyrody.

 

 

Na przestrzeni ostatnich lat wymagania dotyczące właściwości technicznych olejów smarowych oraz ich wpływu na środowisko naturalne znacznie wzrosły. W odpowiedzi na zaostrzone normy  środowiskowe firma ORLEN OIL wprowadziła do swojej oferty oleje biodegradowalne: PILAROL EKO i HYDROL BIO HETG EL 46, które znajdują zastosowanie w pilarkach, a także układach hydraulicznych maszyn i urządzeń eksploatowanych w leśnictwie i rolnictwie.

 

Olej do pilarek

PILAROL EKO – wielosezonowy, biodegradowalny olej przeznaczony do smarowania układu tnącego (łańcuch) i prowadnic pił mechanicznych. Produkt powstał na bazie rafinowanego oleju roślinnego oraz specjalnie dobranego pakietu dodatków uszlachetniających.

 

Olej hydrauliczny

HYDROL BIO HETG EL 46 – łatwo biodegradowalny olej hydrauliczny produkowany na bazie specjalnie wyselekcjonowanego oleju roślinnego oraz przyjaznych dla środowiska dodatków uszlachetniających, które zapewniają niską toksyczność, minimalizując wpływ na środowisko w przypadku rozlania lub wycieku. HYDROL BIO HETG EL 46 jest zalecany do przemysłowych i mobilnych, hydrostatycznych układów hydraulicznych, gdzie istnieje potencjalne ryzyko przedostania się oleju do środowiska.

 

 

 

Materiał promocyjny

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE