Utech
Technika leśna

Premiera serii H John Deere

Dodano: 13.04.2024

24 kwietnia 2024 roku będzie miała miejsce światowa premiera nowej serii maszyn John Deere Serii H.

 

Po raz pierwszy maszyny zobaczą dealerzy i dziennikarze, następnie odbędą się szkolenia dla dystrybutorów, a ostatecznie, podczas konferencji KWF w Schwarzenborn, nowe modele zostaną zaprezentowane szerokiej publice. 

 

Na razie marka nie zdradza zbyt wiele. Na materiałach promocyjnych widać zarys kabiny, oświetlenia, czy fragmentu żurawia. Parę ciekawych ujęć można już zobaczyć na stronie producenta i na facebooku. Z wypowiedzi przedstawicieli John Deere wiadomo, że wizualnie nowa seria będzie bardzo różnić się od poprzednich. Co jednak najważniejsze, wydajność nowych modeli ma się znacząco poprawić. 

 

Plotki mówią, że podczas konferencji KWF zaprezentowane będą odświeżone wersje znanych modeli harwesterów: będzie 1270H i 1470H, a także forwarder 2010H i całkowicie nowy model 2510H. 

 

2510H ma mieć ładowność 25 ton i jest z pewnością przeznaczony na rynki amerykańskie, gdzie będzie konkurował z takimi gigantami jak Tigercat. Nowe maszyny będą prezentowane na rozmaitych pokazach w Europie i na świecie latem tego roku.

 

Źródło: forstpraxis.de, deere.co.uk

Fot.: zrzut ekranu materiałów promocyjnych

Opracowanie: redakcja

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE