lkt
Technika leśna

Husqvarna współpracuje z Sugihara/Diatop

Dodano: 06.08.2021

Husqvarna, jeden z wiodących światowych producentów pilarek i akcesoriów do nich przeznaczonych wprowadza na rynek nową prowadnicę X-Tough Light, stworzoną dzięki współpracy z Sugihara/Diatop Co. Ltd.

 

 

Nowe prowadnice przeznaczone są do codziennej, profesjonalnej pracy w lesie i przy pielęgnacji drzew. Husqvarna X-Tough Light oferuje połączenie lekkości, trwałości i wydajności cięcia. - Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wreszcie ogłosić naszą współpracę z Sugihara. Ich marka jest dobrze znana w branży. Naszą misją zaś jest oferowanie naszym klientom najlepszego możliwego systemu cięcia, a nowe prowadnice są w tym kluczowym elementem – mówi Gent Simmons, dyrektor działu w firmie Husqvarna.

 

Husqvarna X-Tough Light ma lekką obudowę z twardymi wkładkami z żywicy, które zmniejszają jej wagę i ułatwiają drwalowi manewrowanie. Dodatkowo, twarde wkładki z żywicy sprawiają, że prowadnice są wytrzymałe, zapewniają wysoką wydajność i proste cięcie. Wymienna końcówka prowadnicy z łożyskiem jest zamontowana na trzech nitach. - Dzięki nowym, lekkim prowadnicom nasi klienci otrzymują kolejny element do naszego systemu cięcia drewna, który oferujemy w postaci pił łańcuchowych, łańcuchów i prowadnic. Dzięki Husqvarna X-Tough Light użytkownicy skorzystają z opcji trwałej i lekkiej, która poprawia zwinność w manewrowaniu — mówi Simmons.

 

Nowe, lekkie prowadnice o podziałce 3/8 cala, są dostępne w długościach do 36’’ i będą dostępne od lipca 2021 r. Pasują do pilarek Husqvarna od 60 cm3 wzwyż, z dużym mocowaniem.

 

 

Źródło: woodbusiness.ca

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE