Venol
utech
Technika leśna

Forcar z Hiszpanii

Dodano: 02.08.2017

Hiszpańska firma Forcar, pracująca od 1986 roku, oferuje 3 modele forwarderów, zdolnych nie tylko do załadunku i transportu drewna, ale także innego rodzaju materiałów (nawet sypkich) do 15 ton.

 

 

Czym wyróżniają się maszyny Forcar? Na pewno trzema rodzajami przekładni napędowej do wyboru - mechaniczną, automatyczną i hydrostatyczną. Wszystko zależy od klienta i jego celu optymalizacji kosztów w firmie. Wymiary maszyny bazowej to: szerokość od 2,40 do 2,50 metra, co ułatwia przejazdy po wąskich szlakach, drogach leśnych i drogach publicznych.

 

Wszystkie modele Forcar są wyposażone w żuraw Mesera Loglift 71, który zapewnia duży kąt pracy, wraz z szybkim i precyzyjnym ładowaniem.

 

Model F180 to maszyna trzebieżowa o ładowności 12 ton, napędzana silnikiem John Deere o mocy 170 KM. F205 jest nieco większy od poprzednika, jego ładowność to 15 ton. Pracuje z tym samym silnikiem, można go konfigurować na dwa sposoby – ze skrzynią mechaniczną lub hydrostatyczną.

 

F210 to największa maszyna, wyposażona w skrzynię automatyczną, z silnikiem JD 4045 o pojemności 6,7 l. Dysponuje ładownością także 15 ton.

 

 

JH

 

 

 

Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dodać komentarz.

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza.

© 2014 firmylesne.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: DIFFERENCE